CHP’li belediye başkan yardımcısına silahlı saldırı 6 el ateş ettiler

İzmir Çiğli Belediyesi başkan Yardımcısı olan Ali Rıza Koçer, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Olay esnasında 6 el ateş edildiği iddia edilirken, Ali Rıza Koçer saldırıdan yara almadan kurtuldu.

SİYASET 11.01.2020, 23:41 Sema Topbaş
CHP’li belediye başkan yardımcısına silahlı saldırı 6 el ateş ettiler

İzmir Çiğli Belediyesi başkan Yardımcısı olan Ali Rıza Koçer, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Olay esnasında 6 el ateş edildiği iddia edilirken, Ali Rıza Koçer saldırıdan yara almadan kurtuldu.İzmir’in Çiğli ilçesinde Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapan Ali Rıza Koçer, evinin önünde silahlı saldırıya uğradı. Koçer, şans eseri saldırıdan yara almadan kurtuldu.

Aracını Park Ederken Saldırdılar

banner32
İzmir’in Çiğli ilçesinde Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yapmakta olan Ali Rıza Koçer, akşam saatlerinde Ataşehir Mahallesi’nde bulunan evine geldi. Mahallede ise otomobilini park ederken Cumhuriyet Halk Partili Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Koçer’e kimliği henüz belirlenemeyen şahıslar tarafından silahlı saldırı düzenlendi. Belirtilen iddialara göre ise 6 el ateş edildi. Ali Rıza Koçer şans eseri arabanın içerisinden yara almadan kurtuldu.

Çok Sayıda Partili Mahalleye Geldi

Silah seslerini duyan mahalleli ise olayın ardından hemen durumu polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri geniş güvenlik önlemleri aldı ve olay yeri inceleme ekipleri mahallede incelemelerde bulundu. Belediye Başkan Yardımcısı Ali Rıza Koçer’in saldırıya uğradığını duyan çok sayıda partili de olay yerine geldi. Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü de olay yerine gelerek Koçer ile görüştü ve saldırı ile ilgili olarak bilgi aldı. Koçer’e saldıran ve kayıplara karışan zanlıların ise bulunması için soruşturma başlatıldı.   

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@