İYİ Partili Belediye Başkanı AK Parti'ye geçti

Kayseri'nin İncesu ilçesinde 31 Mart seçimlerinde İYİ Parti'den belediye başkanı olarak seçilen Mustafa İlmek, bir açıklama yaparak belediye meclis üyeleri ile birlikte AK Parti'ye geçtiklerini duyurdu.

İYİ Partili Belediye Başkanı AK Parti'ye geçti

Kayseri'nin İncesu ilçesinde 31 Mart yerel seçimlerinde İYİ Parti'den belediye başkanı seçilen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek, bugün yaptığı açıklamada bundan sonraki siyaset hayatına AK Parti'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde devam edeceğini söyledi. İlmek açıklamasında 31 Mart belediye başkanı seçimlerinde İncesu Belediye Başkanı seçildiğini ve bugünden itibaren siyasi hayatını AK Parti'de devam ettirme kararı aldığını ifade etti.

Meclis üyeleri de AK Parti'ye geçti

banner32
İlmek açıklamasının devamında bu kararı tek başına almadığını belirterek, birlikte yol yürüdüğü ve yoldaşlık ettiği bütün arkadaşları ile istişare ettiğini ve bunun sonucunda karar aldığını dile getirdi. Belediye Meclis Üyelerinin de kendisi ile birlikte hareket ettiğini belirten İlmek, kısa zaman içerisinde böyle bir karar verdiklerini, bugüne kadar kendisini destekleyen kişilerinde bundan sonra yanında olacaklarına inandığını ifade etti.

İYİ Parti'nin ne tepki vereceği merak ediliyor

Kayseri'nin İncesu ilçesinde iyi Partili Belediye Başkanı Mustafa İlmek’in taraf değiştirmesi üzerine şimdi İYİ Parti'den gelecek açıklama merak konusu oldu. 31 Mart yerel seçimlerinde girdiği bölgelerde çok fazla kazanamayan İYİ Parti bu taraf değişimi ile birlikte ilk firesini de vermiş oldu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@