Kemal Kılıçdaroğlu'nun kısa süre içinde Muharrem İnce ile görüşeceği iddia edildi

Kemal Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce, Rahmi Turan'ın Beştepe'ye giden CHP'li iddiası sonrasında bir daha bir araya gelmemişti. Bomba iddia bugün Abdülkadir Selvi'nin köşe yazısında geldi.

SİYASET 06.01.2020, 12:56 08.01.2020, 17:47 Melek Eren - Editör, Genel Yayın Yönetmeni
Kemal Kılıçdaroğlu'nun kısa süre içinde Muharrem İnce ile görüşeceği iddia edildi

Hürriyet Yazarı Abdulkadir Selvi bugün yazdığı köşe yazısında, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve 24 Haziran 2018 tarihinde CHP'den Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce'nin kısa süre içerisinde bir araya geleceğini yazdı. Hürriyet gazetesinde 'Trump doktrini' başlığı ile köşe yazısı yazan Abdülkadir Selvi, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni yıl kahvaltısı Marriott Oteli’nin kapısında indiğini, kendisinin de CHP grup başkanvekili Engin Özkoç ile karşılaştığını belirterek, daha önce Engin Özkoç'u Ak Parti grup başkan vekili Özlem Zengin’e bu kadına haddini bildirin dediği için eleştirdiğini hatırlattı. Karşılaştıkları zaman Engin Özkoç'un bu durumun hiç hatırlamadığını belirten Abdülkadir Selvi, ayaküstü havanın ne kadar soğuduğunu konuştuklarını ve Engin Özkoç'un kilo verdiğini fark ettiğini ifade etti.

Libya konusunu konuştuk

banner32
Daha sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüklerini ve video konusunu konuştuklarını belirten Abdülkadir Selvi, Kılıçdaroğlu'nun CHP ile ilgili bu sorudan memnun olmadığını ifade etti. Tezkere meclisten geçmesine rağmen hala Libya’ya asker gönderilmesi konusunda ısrarlı olup olmamaları yönünde bir soru yöneltti yeni belirten Abdülkadir Selvi, tam olarak bir yanıt almadığını dile getirdi.

Muharrem İnce ile biraraya gelecekler

Kemal Kılıçdaroğlu'na Ekrem İmamoğlu ve Muharrem İnce ile ilgili sordukları sorulardan da memnun olmadığını belirten Selvi, kendileri soru sordukça Kılıçdaroğlu'nun iktidar medyasını suçladığını ifade etti. Abdülkadir Selvi yazısının devamında kendi edindiğim izlenime göre Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce'nin kısa süre içerisinde bir araya geleceğini yazdı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@