Melih Gökçek’ten İmamoğlu’nun türbeye girişine şok eden yorum!

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in katıldığı canlı yayında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun türbeye giriş şekliyle ilgili yaptığı yorum şaşırttı.

SİYASET 01.06.2020, 11:38 Sema Topbaş
Melih Gökçek’ten İmamoğlu’nun türbeye girişine şok eden yorum!

Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in katıldığı canlı yayında İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun türbeye giriş şekliyle ilgili yaptığı yorum şaşırttı. Gökçek’in canlı yayında, ‘O Anda yanında olsaydım k.çına bir tane tekme indirirdim’ şeklindeki sözleri programın sunucusunu bile şoka uğrattı.

Canlı Yayında Şaşırtan Sözler

Beyaz TV ekranlarında izleyiciyle buluşan ‘Uyan Türkiyem’ isimli programın canlı yayınına katılan Melih Gökçek, Ekrem İmamoğlu’nun Türkiye’nin gündemine oturan türbe ziyareti ile ilgili şaşırtan bir yorumda bulundu. İBB Başkanı İmamoğlu’nun türbe ziyareti ile ilgili olay yaratan görüntüleri yorumlayan Gökçek, ‘O anda arkasında olsaydım k.çına bir tane tekme indirirdim’ dedi. Mübalağa etmediğini söyleyen Gökçek, yapılanın büyük bir saygısızlık olduğunu ve İmamoğlu’nun bu hareketi Anıtkabir’de yapamayacağını dile getirdi.

Programın Sunucusu Şok Geçirdi

Gökçek’in bu sözleri sosyal medyanın gündemine otururken programın sunucusunun da büyük şaşkınlık yaşadığı görüldü. Melih Gökçek’i ilk defa bu kadar sinirli gördüğünü söyleyen sunucu kendisine bu kadar tepkili olacağını beklemediğini söyleyerek yaşadığı şoku anlattı.

Ne Olmuştu?

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Fatih Sultan Mehmet Han’ın türbesine ziyarette bulundu. İmamoğlu’nun türbe ziyareti sırasında ellerini arkaya bağlayarak yürümesi ve videonun bir kısmında türbeye tekme attığı iddiaları sosyal medyanın gündemine oturdu. Çok sayıda sosyal medya kullanıcısı İBB Başkanı’nın bu tavrına tepki gösterdi. 

Melih Gökçek ve Ekrem İmamoğlu
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@