Cumartesi , Ağustos 4 2018

Sneijder’in Menajerinden Galatasaray Açıklaması


Sezon başında Galatasaray’dan gönderilen Wesley Sneijder’in Fatih Terim’in gelmesi ile geri döneceği yönünde iddialar ortaya çıkmaya başladı. Bu konuda ise Hollandalı yıldızın menajeri konuya ilişkin bir açıklama yaptı. İşte detaylar…

4,5 yıl Galatasaray formasını giyen ve kazanılan şampiyonluklarda ve diğer kupalarda büyük pay sahibi olan Wesley Sneijder, Igor Tudor ile yıldızının barışmamasından dolayı yönetimle bir görüşme yaparak takımdan ayrılmaya karar vermiş ve Fransa’nın Nice takımına gitmişti. Burada takımın istenilen yerde olmamasından dolay mutsuz olan Hollandalı futbolcunun Fatih Terim’in yeniden Galatasaray’ın başına geçmesiyle geri döneceği iddiaları ortaya atılmaya başladı. 

MENAJERİ İDDİALARI YALANLADI 

Bu iddialardan dolayı ise Hollandalı futbolcunun menajeri Albers bir açıklama yaptı ve Galatasaray’ı uzaktan da olsa takip ettiğini söyledi. Albers, “Sneijder, Galatasaray’da çok mutluydu. Orada büyük başarılar elde etti ve istemeyerek ayrıldı. Şu anda ise Fransa’da Nice ile yeni bir macera içinde… Galatasaray’ı uzaktan da olsa takip ediyor. Terim’in dönmesinden o da mutlu oldu.” dedi.

Ortaya atılan transfer dedikodularına ilişkin de açıklamalarda bulunan Albers, Galatasaray’a dönmesi konusunda herhangi bir görüşmenin olmadığını belirtti ve “Sneijder’le Galatasaray’a dönme konusunu hiç konuşmadık. Zaten Türkiye’den bu konuyla ilgili kimse bize ulaşmadı. Herhangi bir kontakt sağlamadık. Şu an Nice’te. Evet, takımın durumu beklentilerin altında ama Sneijder’in oradan ayrılması için Nice’le anlaşma sağlanması lazım. Sonuçta bizim Nice ile sözleşmemiz var.” dedi.  
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir