Cumartesi , Ağustos 4 2018

Şoför Kalp Krizi Geçirdi! Otobüs Şarampole Devrildi! 4 Ölü, 34 Yaralı


İstanbul’dan Adıyaman’a gitmek için yol çıkan yolcu otobüsünün şoförü kalp krizi geçirince otobüs yoldan çıkarak şarampolden aşağıya uçtu. Meydana gelen kazada ise 4 kişi hayatını kaybetti ve 34 kişi de yaralandı. İşte detaylar…

Aksaray’da feci kaza! 34 VY 0804 plakalı yolcu otobüsü ile İstanbul’dan yolan çıkan ve yolcuları Adıyaman’a götürmekte olan 59 yaşındaki Nurettin Dağ, Ankara karayolu üzerinde seyir halindeyken Aksaray’ın Acıpınar Köyü’nün yakınlarına geldiğinde bir anda rahatsızlanıp kalp krizi geçirdi ve tam da o anda otobüsün kontrolünü kaybetti. Yolcu otobüsü ise şoför direksiyon hakimiyetini kaybedince yoldan savrulup şarampolden aşağıya devrildi.

4 KİŞİ ÖLDÜ, 34 KİŞİ YARALANDI

Yolcu otobüsünün şoförünün kalp krizi geçirmesinin ardından otobüs kontrolden çıkıp şarampole devrilince, kazayı görenler ise hemen sağlık ekiplerine ihbarda bulundu. Kazanın ihbarının alınmasının ardından ise sağlık ekipleri ve Jandarma ekipleri hemen kaza bölgesine intikal etti. Jandarma ekipleri trafiğin kontrollü akışını sağlarken, sağlık ekipleri ise hemen yaralılara müdahalede bulundu. 4 kişinin ise kaza yerinde hayatını kaybettiği belirtildi.

Kazada yaralanan 34 kişi ise hemen sağlık ekiplerince ambulanslara bindirildi ve çevredeki hastanelere kaldırıldı. Kaza esnasında otobüste bulunan yolculardan Halit Kalkan ise şoförün kendileri ile yatsı namazını kıldığını ve yola çıktıktan sonra ise kalp krizi geçirdiğini o yüzden kaza yaptıklarını dile getirdi.

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir