Salı , Temmuz 17 2018

Son Dakika! Ağrı’da Şehit Sayısı 2’ye Yükseldi


Son dakika! Ağrı’nın Doğubeyazıt İlçesi’nde çıkan çatışmada 1 asker şehit olmuş ve 4 asker de yaralanmıştı. Bölgeden ise acı bir haber geldi ve şehit sayısının 2’ye yükseldiği belirtildi. İşte haberin detayı…

Ağrı’dan son dakika haberi! Ağrı’da teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada 1 asker şehit olmuş 4 asker yaralanmıştı. Bölgeden ise acı bir haber geldi ve şehit sayısının 2’ye yükseldiği belirtildi.

Ağrı’nın Doğubeyazıt İlçesi’nde ki kırsal bölgede bölücü terör örgütü PKK’lılar ile güvenlik güçleri arasında kırsal bölgede çatışma çıkmış ve çıkan çatışmada 5 asker yaralanmıştı. Hemen bölgeden alınarak hastaneye kaldırılan askerlerden ise 1’i şehit olmuştu. Akşam saatlerinde ise bir acı haber daha geldi ve tedavi gören askerlerimizden 1 tanesinin daha şehit olduğu belirtildi.

TERÖRİSTLER YARALI HALDE KAÇIYOR

Ağrı’nın Doğubeyazıt İlçesi’nin kırsa bölgesinde çıkan çatışmada 2 asker şehit olurken, bölgede ise 1 teröristin de etkisiz hale getirildiği öğrenildi. Bunun yanı sıra çıkan çatışma sonrasında bölücü terör örgütü PKK’lıların bölgede çatışma sonrasında kaçtığı ve bazı teröristlerin ise yaralı olduğu belirtildi. Teröristlerin ise yaralı olarak kaçtığı öğrenildi.

Ağrı Valisi Süleyman Elban ise bölgedeki çatışma ile ilgili olarak kısa bir açıklamada bulundu. Bölgede çıkan çatışmada 1 teröristin öldürüldüğünü açıklayan Elban, operasyonların ise aralıksız bir şekilde sürdüğünü ifade etti.

 

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir