Cumartesi , Ağustos 4 2018

Son Dakika! Bingöl'de Teröristlerle Çatışma 1 Asker Şehit Oldu, 1 Asker Yaralı


Bingöl’ün Genç ilçesi kırsalında, operasyon yürüten güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında çatışma çıktı. Çatışmada 1 asker şehit oldu, 1 asker de yaralandı. 

Bingöl’ün Genç ilçesi kırsalında, PKK’ya yçnelik güvenlik güçlerinin operasyonları devam ediyor. Bu akşam keşif ve gözetleme yapan güvenlik güçleri ile PKK’lı teröristler arasında sıcak temas sağlandı. Açılan ilk ateşte yaralanan 2 askerden biri şehit oldu. 

KEŞİF GÖREVİ SIRASINDA ÇATIŞMA
Olay yerinden alınan ilk bilgilere göre, güvenlik güçlerinin bu akşam saatlerinde Genç ilçesine bağlı Yeniyazı köyü bölgesinde keşif ve gözetleme görevi yaptıkları sırada terör örgütü PKK mensupları ile aralarında çatışma çıktı. Çatışmada, 2 asker yaralandı. Bingöl Devlet Hastanesine kaldırılan 2 askerden biri yapılan bütün müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Yaralı askerin ise hastanede tedavisi devam ediyor. Bölgede güvenlik güçleri tarafından geniş çaplı operasyon başlatıldı. 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir