Cumartesi , Ağustos 4 2018

Son Dakika! Hakkari Yüksekova'da Kaymakama Suikast Planlayan Kadın Terörist Son Anda Yakalandı!


Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde PKK’lı kadın terörist kaymakamına suikast girişimi için keşif yaparken son anda yakalandı. Polis ekipleri tarafından sorgulanan kadın teröristin gösterdiği yerde el bombası ele geçirildi. 

Hakkari Yüksekova’dan son dakika haberi geldi. Yüksekova kaymakamına suikast düzenlemek için ilçeye gelen PKK’nın suikastçısı kadın terörist güvenlik güçleri tarafından düzenlenen operasyonla son anda yakalandı. Yakalanan teröristin Hakkari’nin Şemdinli ilçesinde 2 askerimizin şehit olduğu saldırıda da olduğu öğrenildi. 

GÜVENLİK GÜÇLERİ DAVRANIŞLARINDAN ŞÜPHELENDİ
Güvenlik güçleri, şüpheli davranışlar sergileyen bir kadını takibe aldı. Kadının PKK’lı terörist olduğunun belirlenmesi üzerine harekete geçen emniyet güçleri, PKK’lı teröristi keşif yaparken operasyon düzenleyerek gözaltına aldı. Sorguya alınan kadın teröristin gösterdiği yerde el bombası tespit edildi. Kadın teröristin hedefinde Yüksekova Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mahmut Kaşıkçı’nın olduğu ve bu isimlere suikast düzenlemek için keşif yaptığı öğrenildi. 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir