Çarşamba , Haziran 20 2018

Son Dakika! İstanbul’da Kurt Kapanı-10 Operasyonu Başladı


Son dakika! İstanbul’da deniz ve hava polislerinin de desteği ile Kurt Kapanı-10 operasyonu başlatıldı ve kentin tüm giriş çıkışları tutuldu. İşte detaylar…

İstanbul’da büyük operasyon! İstanbul Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’ın koordinesinde bugün öğleden sonra Kurt Kapanı-10 operasyonu başlatıldı. Operasyona ise İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı olan bütün ilçelerdeki polisler de katıldı ve kentin bütün giriş çıkışları tutuldu.

HAVA VE DENİZ DESTEKLİ OPERASYON

Kurt Kapanı-10 operasyonuna ise Havacılık Şube Müdürlüğü’ne ait olan polis helikopteri ve Deniz Şube Müdürlüğü’ne ait olan polis botları da destek veriyor. Ayrıca özel dedektör köpeklerin de yer aldığı operasyonda Sabiha Gökçen Havalimanı ve Atatürk Havalimanı da tutuldu ve havalimanlarında da geniş çaplı kontroller yapılmaya başlandı.

Bunun yanı sıra tüm vapur iskelelerinin olduğu bölgeler ile birlikte caddeler, meydanlar ve vatandaşın en yoğun bulunduğu suç unsuruna açık bölgelerde de çok sayıda polis ekipleri uyulama başlattı. Uygulama noktasında ise durdurulan tüm araçlar büyük bir titizlikle aranırken, şüpheli görünen vatandaşlara ise GBT yapılıyor.  

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir