Cumartesi , Ağustos 4 2018

Son Dakika! Şırnak'ta Askerlere Hain Saldırı: 2 Şehit, 4 Yaralı


Şırnak’ta yol yapımında tünel güvenliğini sağlayan güvenlik güçlerine PKK’lı teröristlerce saldırı düzenlendi. Hain saldırıda, 1 Yüzbaşı ve 1 güvenlik korucusu şehit olurken, 4 güvenlik görevlisi yaralandı.

Şırnak-Cizre yolunun güvenliğini sağlayan asker ve koruculara PKK’lı teröristlerce ateş açıldı. Saldırıda ilk gelen bilgilere göre 1 asker ve 1 korucu şehit düştü. Hain saldırıda 4 güvenlik korucusunun da yaralandığı öğrenildi. 

UZUN NAMLULU SİLAHLARLA SALDIRDILAR
Yapımı devam eden Şırnak-Cizre karayolunun 20. kilometresi İkizce mevkisinde yol güvenliğini sağlayan güvenlik güçlerine terör örgütü PKK’lı teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi. İlk bilgilere göre hain saldırıda 1 Yüzbaşı ve 1 güvenlik korucusu şehit oldu. Saldırıda 4 güvenlik korucusu da yaralanırken, yaralı korucular olay yerine çağrılan 112 Acil Sağlık ekiplerince Şırnak ve Cizre’deki hastanelere kaldırıldı. Saldırının ardından kaçan PKK’lı teröristlerin yakalanması için geniş çaplı operasyon başlatıldı. 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir