Çarşamba , Haziran 20 2018

Sosyal Medya Bu Skandalı Konuşuyor! İstanbul’da İETT Otobüs Şoförü Yolculara Bıçak Çekti


İstanbul’da yolcu otobüsünde yaşanan şoför skandallarına bir yenisi daha eklendi. Yolcuları taşıyan İETT otobüs şoförünün direksiyon başından kalkarak yolculara doğru ilerlediği ve yolculara bıçak çektiği anlar otobüsün güvenlik kamerası ve yolcuların cep telefonu kameralarına saniye saniye yansıdı. 

Olay, İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı olan İETT otobüsünde 34 FC 6517 plakalı olan araçta meydana geldi. Alınan bilgilere göre, İETT otobüsünün şoförü A.Ş otobüste çıkan bir tartışma sonucunda şoför koltuğundan kalkarak yolculara doğru ilerlediği ve bıçak çektiği öğrenildi.

YOLCULARA BIÇAK SAVURDU

İETT otobüs şoförü A.Ş’nin otobüste yolcu taşıdığı sırada yolda ilerlerken henüz nedeni bilinmeyen şekilde çıkan tartışma sonucunda şoför koltuğundan öfkeyle kalkarak çıkardığı bıçağı yolculara doğrulttuğu ve bıçağı yolculara doğru savurmaya başladığı öğrenildi. Şoförün skandal görüntüleri hem aracın güvenlik kamerası hem de yolcuların cep telefonu kameraları tarafından saniye saniye görüntülendi. 

SOSYAL MEDYADAN ÇIĞ GİBİ TEPKİ

İstanbul’da İETT otobüs şoförü A.Ş’nin yaptığı bu dehşete düşüren olayın sosyal medyada hızla yayıldığı görülürken sosyal medyadan yaşanan olaya tepkiler çığ gibi büyüdü. Öte yandan olayın ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekiplerinin bölgede şoförün yolculara çektiği bıçağı aradığı belirtildi.

İSTANBUL BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SKANDAL SONRASI AÇIKLAMA YAPTI

Yaşanan olay ve sosyal medyada çığ gibi büyüyen tepkiler sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden bir açıklama yapıldı. Büyükşehir Belediyesi, ‘Beyaz Masa’ sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, olaya neden olan otobüs şoförünün işten uzaklaştırıldığı ve sertifikasına el konulduğu belirtilerek yaşanan olayla ilgili başlatılan incelemenin devam ettiği bilgisi verildi.
 

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir