Çarşamba , Temmuz 18 2018

Sosyal Medyadan Duyurdu! Arda Turan Galatasaray’a “Hayır” Dedi


Barcelona’da aradığını bulamayan ve forma şansı bulamayan Arda Turan, sosyal medyada yapılan “Arda Turan Galatasaray’a dönmeli mi?” anketine “hayır” oyu kullandı ve transfer dedikodularına da son noktayı koymuş oldu. İşte detaylar…

Barcelona’da bu sezon umduğunu bulamayan ve teknik direktörün değişmesinin ardından bu yıl ligde hiç forma şansı bulamayan Arda Turan Katalan ekibine veda etmeye hazırlanıyor. Milli futbolcunun menajeri Ahmet Bulut ise yıldız futbolcu için pek çok takımla görüştüğünü açıklamıştı. Özellikle Arda Turan’ın Türkiye’ye geleceği yönündeki çıkan iddiaları ise Ahmet Bulut yalanmıştı. Gelişmeler bu yönde devam ederken, Arda Turan sosyal medyada çok konuşulacak bir şeye imza attı.

ANKETE “HAYIR” OYU KULLANDI

Barcelona’dan ayrılmaya hazırlanan ve henüz hangi takıma gideceği kesinleşmeyen Arda Turan, sosyal medyada çok konuşulacak bir şey yaptı. Galatasaray taraftarlarının “Arda Turan Galatasaray’a dönmeli mi?” anketine “Hayır” oyu kullanan Milli futbolcu transfer dedikodularına da son vermiş oldu. Yıldız futbolcunun yapmış olduğu bu hareket ise sosyal medyada günün en çok konuşulan olaylarından bir tanesi oldu.

Daha önce Arda Turan’ın ayrılık konusunda bir açıklamada bulunan menajer Ahmet Bulut, yıldız futbolcunun durumundan kendilerinin de rahatsız olduğunu ve Arda’nın top oynamak istediğini belirtmişti. Ayrıca Ahmet Bulut, Arda Turan için Türkiye’den kendilerine gelen bir teklif olmadığını da belirtmişti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

About

Check Also

Spor Toto 1. Ligde 34 Haftanın Özeti

Spor Toto 1. Lig 2017-2018 sezonu tek maç haricinde sona erdi. Spor Toto 1. Lig …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir