Cuma , Ağustos 3 2018

Söz Dizisinin Ünlü Oyuncusu Denizin Dibine Kamp Kurdu


İzlenme rekorları kıran söz dizisinin ünlü oyuncusu Burak Sevinç, Muğla’nın Fethiye ilçesinde denizin yaklaşık 6 metre derinliğinde çadır kurup çay içti. Burak Sevinç, Dalgıç Önder Diktaş ve asistan Berna Büyükkaramuklu ile Dalyan Koyu’na giderek denizin dibine çadır kurdu ve Kamp ortamı yarattı.

İhlas Haber Ajansında yer alan habere göre ünlü oyuncu Burak Sevinç eşi Şirin Kılavuz Sevinç ile birlikte tatile gitti. Burada dalış Okulu öğretmenleri ile Denizin dibinde bilgisayarda çadırın önünde masada oturup çay içen ünlü oyuncu, denizin altında bir kampa ortamı yaratarak muhteşem bir görüntüye imza attı. Şahsi sosyal medya hesabında görüntüleri paylaşan Burak sevinç in takipçilere görüntüleri beğeni yağmuruna tuttu.

DENİZİN DİBİNDEKİ GÜZELLİĞE DİKKAT ÇEKMEK İSTEDİLER

Kamp ortamını Denizin dibinde yaratmak için çeşitli ağırlıklar kullanmak zorunda kaldıklarını söyleyen Burak Sevinç, dalış yapan diğer dalgıçların da dikkatini çekti. Burak Sevinç’in balıklar arasındaki kampı ortamını dalgıç eğitmeni Önder Diktaş görüntüledi. Burak Sevinç,4 yıldır profesyonel dalış yaptığını belirterek suyun altında özgürlüğü yaşadığını ve denizin altında nefes alabildiği ne söyledi. Uzun zamandır dalış eğitmeni ile birlikte çalıştığını söyleyen Sevinç, dalış eğitmeninin videolarını izledikten sonra böyle bir karar verdiğini dile getirdi. O ortamı yaratmak için oldukça zorlandıklarını söyleyen Sevinç hazırlanma aşamasının yaklaşık 30 dakika sürdüğünü, çadırın Orada durması için mecburen ağırlık kullandıklarını ve bu güzel kareyi çekebildiklerini dile getirdi.

About admin

Check Also

Aref Ghafouri’nin Sağlık Durumu Hakkında Son Dakika Açıklaması

Antalya’da gösterilerde kullandığı kobra cinsi yılan tarafından iki gün önce ısırılan İran asıllı Türk Vatandaşı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir