11 personelinin COVİD-19 testi pozitif çıkan o kulübe 4 büyüklerden destek mesajı

BB Erzurumspor'da yeni tip koronavirüs şoku yaşanıyor. 4 futbolcusu ile 7 personelinin COVİD-19 testi pozitif çıkan BB Erzurumspor'a, dört büyük kulüp sosyal medya hesaplarından geçmiş mesajı yayımlayarak destek verdi.

SPOR 14.05.2020, 01:28 Şener Koştu
11 personelinin COVİD-19 testi pozitif çıkan o kulübe 4 büyüklerden destek mesajı

BB Erzurumspor’un 11 personelinin COVİD-19 testi pozitif çıktı. Beşiktaş, Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor, BB Erzurumspor’a destek olmak için mesaj yayınlayarak geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

4 Futbolcunun COVİD-19 Testi Pozitif

BB Erzurumspor’un 4’ü futbolcu olmak üzere 11 personelinin COVİD-19 testi pozitif çıktı. Fenerbahçe Kulübü, sosyal medya hesabındna yayımladığı mesajla Büyükşehir Belediye Erzurumspor’a geçmiş olsun dileklerini iletti. Kulüp tarafından yayımlanan mesajda, “Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da COVİD-19 testi pozitif çıkan futbolcu, teknik heyet ve çalışanlarına çok geçmiş olsun. Bir an evvel sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.” ifadelerine yer verildi.  

banner32

Beşiktaş’ın Mesajı

Sosyal medya hesabından bir mesaj yayımlayan Beşiktaş’ta, BB Erzurumspor’a geçmiş olsun dileklerini iletti. BB Erzurumspor’un hesabı etiketlenerek yayımlanan mesajda, “COVİD-19 testi pozitif çıkan futbolcu, teknik heyet ve çalışanlarınıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. En kısa süre içerisinde sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederiz.” denildi.

Galatasaray’ın Mesajı

Galatasaray Kulübü ise yayımladığı mesajda, “BB Erzurumspor Kulübü’nde COVİD-19 testi pozitif çıkan futbolcu ve kulüp personellerine çok geçmiş olsun. Bir an evvel sağlıklarına kavuşarak görevlerine geri dönmelerini temenni ediyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Trabzonspor’un Mesajı

BB Erzurumspor Kulübü’ne bir geçmiş olsun mesajı da Trabzonspor yayımladı. Bordo-mavili kulüp tarafından yayımlanan mesajda, “Sevgili Erzurumspor camiasında bazı futbolcu ve kulüp çalışanlarının COVİD-19 testinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntü içerisinde öğrenmiş bulunuyoruz. Camianıza çok geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız kısa süre içerisinde sağlıklarına yeniden kavuşurlar.” denildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@