Abdurrahim Albayrak karantinaya mı alındı? 

Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın yeni tip koronavirüs şüphesiyle Çapa Tıp Fakültesi’nde karantina altına alındığı iddia edildi.

SPOR 19.03.2020, 15:40 19.03.2020, 16:32 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Abdurrahim Albayrak karantinaya mı alındı? 

Galatasaray Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak’ın yeni tip koronavirüs şüphesiyle Çapa Tıp Fakültesi’nde karantina altına alındığı iddia edildi. Tüm dünya gibi Türkiye'de de etkisi oldukça ciddi bir şekilde hissedilen yeni tip koronavirüs salgınıyla ilgili gelen son dakika iddiasında, Galatasaray'ın 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın koronavirüs şüphesi ile karantina altına alındığı öne sürü

Çapa Tıp Fakültesi'nde Karantina Altına Alındı

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak'ın koronavirüs şüphesiyle Çapa Tıp Fakğltesi'nde karantina altına alındığı öğrenildi. Galatasaray cephesinde yaşanan b gelişme sonrasında gözler test sonucuna çevrilirken Albayrak'a yapılan koronavirüs testinin sonuçlandığı açıklandı.

Test Sonucu Negatif Çıktı

Yaklaşık 6 aydır öksürük ve ateş problemi yaşayan Galatasaray 2. Başkanı Abdurahim Albayrak'ın Çapa'da tedbir amaçlı karantina altına alındığı öğrenildi. Çin Vuhan kentinde ortaya çıka ve tüm dünya gibi Türkiye'de de etkisi gösteren yeni tip koronavirüs şüphesine karşı tedbir amaçlı karantina altına alınan Albayrak'ın test sonuçlarınının çıktığı ve sonucun negatif olduğu öğrenildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@