Ali Koç basın toplantısında Comolli kararını açıkladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Antalya kampında gerçekleştirdiği basın toplantısında Comolli ‘nin herkes tarafından merak edilen durumunu açıkladı.

SPOR 12.01.2020, 17:40 Sema Topbaş
Ali Koç basın toplantısında Comolli kararını açıkladı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Antalya kampında gerçekleştirdiği basın toplantısında Comolli ‘nin herkes tarafından merak edilen durumunu açıkladı. Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli ile bir görüşme gerçekleştireceğini söyleyen Ali Koç, bu görüşme sonrasında durumun netlik kazanacağını belirtti.

Basın Toplantısında Comolli Açıklaması

Antalya kampında basın mensuplarının karşısına geçen ve soruları yanıtlayan Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, önemli açıklamalarda bulundu. Son dönemde gündemde olan ve taraftarların tepkisini çeken Comolli ile ilgili açıklamada bulunan Koç, Comolli ile yola devam edileceğini söylerken acele karar vermeyeceklerini dile getirerek Sportif Direktör Comolli ile kendisinin bir görüşme gerçekleştireceğini ve bunun ardından durumun netlik kazanacağını da ifadelerine ekledi.

banner32

Ne Olmuştu?

Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli, gerçekleştirilen Falette transferinin ardından Sarı-Lacivertli taraftarın tepkisine maruz kalmış ve istifaya davet edilmişti. Taraftarlar Twitter üzerinden Comolli’yi hedef alarak eleştirilerde bulunduğu ve istifa çağrısı yaptığı görülmüştü. Gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabı açan ve transferin Başkan Ali Koç’un isteğiyle gerçekleştirildiğini söyleyen Comolli’ye Ali Koç’tan tepki gelmişti. Ali Koç’un tepkisini çeken Comolli ile Fenerbahçe’nin yollarını ayıracağı haberleri spor gündemine gelirken Başkan Ali Koç’un bugün gerçekleştirdiği basın toplantısında yaptığı açıklamada, Fenerbahçe’nin Comolli ile yola şimdilik devam edeceğini söylediği ve Comolli’nin yanına geleceğini konuşacaklarını ve duruma bakacaklarını belirtti. Hemen karar vermeyeceklerini söyleyen Ali Koç, acele ile karar almayacaklarını ve zamanı gelince Comolli konusuna da bakacaklarını ifade etti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@