Babel’in menajeri Ajax ile görüştüklerini açıkladı

Hollanda basınına konuşan Ryan Babel’in menajeri, yıldız futbolcunun devre arası transfer döneminde sarı kırmızılı ekipten ayrılmak istediğini açıkladı. Ayrıca Babel için Ajax ile görüştüklerini de doğruladı.

Babel’in menajeri Ajax ile görüştüklerini açıkladı

Hollanda basınına konuşan Ryan Babel’in menajeri, yıldız futbolcunun devre arası transfer döneminde sarı kırmızılı ekipten ayrılmak istediğini açıkladı. Ayrıca Babel için Ajax ile görüştüklerini de doğruladı. Galatasaray’da son haftalarda performansı tartışma yaratan ve iddialara göre takım içindeki dengeleri bozduğu için devre arasında yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Hollandalı futbolcu Ryan Babel sosyal medya hesabından Galatasaray ibaresini kaldırdı. Babel ile ilgili olarak ilk resmi açıklama yıldız futbolcunun menajerinden geldi. Hollanda basınına konuşan Winny Haatrecht, Babel’in ayrılacağı yönündeki haberlere açıklık getirdi iddiaları doğruladı.

Ajax Transfer Etmek İstiyor

Hollanda basınından Telegraaf’a konuşan Ryan Babel’in menajeri Winny Haatrecht, yıldız futbolcu ile birçok kulübün ilgilendiğini ve kendisinin de deve arasında Galatasaray’dan ayrılmak istediğini resmen duyurdu. Hollanda basınına açıklamalarda bulunan 63 yaşındaki menajer, ilk somut gelişmenin Ajax ile gerçekleştiğini söyledi. Babel’in de Ajax’a gitmek istediğini söyleyen menajer, yıldız futbolcunun gitmek için maaşının bir kısmını bırakacağını ve bu konuda sarı kırmızılı ekipten de kendilerine yardımcı olması gerektiğini söyledi.

Perşembe Günü Görüşecekler

Babel için Ajax ile Perşembe günü bir görüşme gerçekleştireceklerini açıklayan yıldız futbolcunun menajeri, bu görüşmede tüm somut adımların atılacağını ifade etti. bu transferde tek karmaşıklığın Hollanda’da ki vergi meselesi olacağı ama bunu da Ajax ile aralarında çözebileceklerini söyledi. Babel’in ise fizik ve kondisyon olarak hazır olduğunu söyleyen menajeri, Ajax’ transferi durumunda takıma hemen adapte olabileceğini söyledi.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@