Beşiktaş 4 futbolcunun ayrılacağına dair haberlerin yalan olduğunu açıkladı

Beşiktaş Spor Kulübü bugün bir açıklama yaparak Orkan Çınar, Oğuzhan Özyakup, Muhayer Oktay ve Tyler Boyd’un takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.

Beşiktaş 4 futbolcunun ayrılacağına dair haberlerin yalan olduğunu açıkladı

Beşiktaş tarafından bugün yapılan açıklamada son günlerde basında yer alan ve teknik heyetten gelen rapor doğrultusunda devre arasında Oğuzhan Özyakup, Tyler Boyd, Orkan Çınar ve Muhayer Oktay ile yolların ayrılacağı yönünde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı ifade edildi.

Resmi internet sitesinden açıklama yapıldı

banner32
Beşiktaş'ın resmi internet sitesi üzerinden konu hakkında yapılan açıklamada görsel ve yazılı basında bir süredir yer alan Beşiktaş'ta 4 futbolcu ile yollar ayrılıyor şeklindeki haberlerin açıklama gereği doğurduğu ifade edildi. Siyah-beyazlı takımın açıklamasının devamında yönetim kurulu tarafından futbolcular Oğuzhan Özyakup, Tyler Boyd, Orkan Çınar ve Muhayer Oktay ile teknik heyetten gelen rapor doğrultusunda devre arasında yolların ayrılacağına dair çıkan haberlerin gerçekle uzaktan yakından bir ilgisi olmadığı belirtildi.

Uzun zamandan beri basında yer alıyordu

Beşiktaş Kulübü tarafından yalanlanan bu iddialar uzun zamandan beri yazılı ve görsel basında yer alıyor, 4 futbolcu ile devre arasında kesin olarak yolların ayrılacağı iddia ediliyordu. Bir süredir bu iddiaları sessiz kalan Beşiktaş Kulübü ise bugün yaptıkları açıklama ile iddiaların gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@