Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin koronavirüs testi sonuçlandı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'ye yapılan yeni tip koronavirüs testinin pozitif çıkmasından sonra Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden açıklama yapıldı.

SPOR 22.05.2020, 18:06 22.05.2020, 18:46 Şener Koştu
Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi'nin koronavirüs testi sonuçlandı

Resmi internet sitesinden bir açıklama yapan Beşiktaş Kulübü, Başkan Ahmet Nur Çebi'ye yapılan yeni tip koronavirüs testinin negatif sonuçlandığını kamuoyuna duyurdu. 

Takip ve İzolasyonu Sürüyor

Beşiktaş Kulübü resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

"Başkanımız Ahmet Nur Çebi'ye 13.05.2020 tarihinde yeni tip koronavirüs testi yapılmış ve bu test pozitif sonuçlanmıştır. Bu testten sonra yapılan antikor tarama testi ve 21.05.2020 tarihinde tekrar yapılan yeni tip koronavirüs testi ile klinik tarama çalışmalarının sonucu negatif çıkmıştır. Başkanımız Covid-19 enfeksiyonuna dair herhangi bir bulgu göstermemiştir. Başkanımızın takip ve izolasyonu Sağlık Bakanlığımızın tavsiyeleri doğrultusunda sürmektedir."   

Yönetim Kurulu Üyeleri de Test Yaptırdı

Beşiktaş Kulübü yönetim kurulu üyelerininde aynı tarihlerde yeni tip koronavirüs testi yaptırdığı bildirilmişti. Bu test sonuçlarına dair de bir açıklama yapan siyah beyazlılar, bu testlerin sonuçlarının negatif olduğunu kamuoyuyla paylaştı. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@