Beşiktaş Cenk Tosun'u kadrosuna katmak için harekete geçti

Beşiktaş'ın 34. Başkanı Ahmet Nur Çebi oldu. Çebi'nin yönetim kadrosunda bulunan ve transferden sorumlu olması beklenen Erdal Torunoğulları, Beşiktaş'ın eski futbolcusu Cenk Tosun’u kadroya katmak için şimdiden harekete geçti.

Beşiktaş Cenk Tosun'u kadrosuna katmak için harekete geçti

Beşiktaş'ta önceki gün yapılan başkanlık seçiminde Ahmet Nur Çebi başkan olarak seçildi. Ahmet Nur Çebi'nin başkanlığa seçilmesinin ardından Erdal Torunoğulları’nın yeni yönetimde futboldan sorumlu olacağı tahmin ediliyor.

Cenk Tosun'un geri gelmesi için çalışmalar başlıyor

Beşiktaş yönetimine geri dönen Erdal Torunoğulları’nın ara transfer için zaman kaybetmeden çalışmalara başladığı öğrenildi. Alınan bilgiye göre Beşiktaş'ın ara transferde ilk hedefi eski futbolcusu Cenk Tosun olacak. Everton takımında forma şansı bulamayan ve 3. forvet durumuna düşen Cenk Tosun, kiralık olarak Beşiktaş'a geri gelebilir. Beşiktaş Kulübü'nün önce İngiliz ekibi ile sonra da Cenk Tosun ile temasa geçmesi bekleniyor.

Cenk Tosun mutlu değil

Beşiktaş'tan güzel transfer hizmeti ile İngiltere'nin Everton takımına transfer olan futbolcu Cenk Tosun'un şu andaki durumundan memnun değil. Yeni transferlerle beraber takımda 3. format durumuna düşen Cenk Tosun alınan bilgiye göre ayrılık kararı aldı. Yıldız futbolcu devre arasında kendisine gelen teklifleri değerlendirerek gitmeyi düşünüyor.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@