Beşiktaş'ta teknik heyet ve futbolcuların test sonuçları belli oldu

Beşiktaş'ta teknik heyet ve futbolcular bugün koronavirüs testinden geçti. Teknik heyet ve futbolcuların koronavirüs test sonuçlarının negatif çıktığı belirtildi.

SPOR 24.03.2020, 19:52 24.03.2020, 20:07 Faruk Yalçınkaya - faruk.yalcinkaya@canlihaber.com
Beşiktaş'ta teknik heyet ve futbolcuların test sonuçları belli oldu

Beşiktaş'ta dün gün içerisinde ezeli rakibi Galatasaray'da yönetici Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Fatih Terim'e yapılan koronavirüs test sonuçlarının pozitif çıkmasının ardından alarm verilmişti. Siyah beyazlı takım bugün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde koronavirüs testi yaptırdı. Kulübün sağlık sponsoru olan Acıbadem Hastanesi'nden gelen sağlık ekibi tarafından başta teknik direktör Sergen Yalçın olmak üzere derbi mücadelesinde Galatasaray'a karşı oynayan tüm futbolcu ve diğer teknik ekip personeline korona testi yapıldı.

Test sonuçları negatif

Teknik heyet, futbolcular ve ilgili idarecilere yapılan korona testlerinin sonucu ortaya çıktı. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan teknik direktör Sergen Yalçın ''Bende ve takımda hiç bir sorun yok. Herkesin sonucu negatif çıktı'' ifadelerini kullandı.

Derbi mücadelesinde Galatasaray ile karşılaşmıştı

Süper Lig'de 26.haftada Beşiktaş derbi mücadelesinde Galatasaray'a konuk olmuştu. Seyircisiz oynanan karşılaşma 0-0 sonuçlanmıştı. Fatih Terim'in koronavirüs salgını nedeniyle seyircisiz oynanan Beşiktaş maçının ardından yaptığı açıklamalar basında geniş yankı bulmuştu. Fatih Terim '' Sağlığımız ve hayatımız söz konusu. Böyle de bir illet var. Hepimiz yardımcı olacağız. Bizim hayatımız, oyuncuların hayatı önemli değil mi? Hepimizin hayatı tehlikede. Bu maç olmasaydı evinizde olurdunuz. Bir tanemizde bir şey çıkarsa hepimiz karantinaya gideceğiz. Buradaki top toplayıcı çocuklar da'' ifadelerini kullanmıştı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@