Beşiktaş yönetiminden Lucescu kararı

Beşiktaş'ta son günlerde eski teknik direktörü Mircea Lucescu’nun takımda görev alması ile ilgili çalışmalar devam ederken Beşiktaş yönetimi yeni bir karar aldı. Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki Beşiktaş yönetiminin Lucescu’nun yaşının Beşiktaş planlarına engel olacağını düşünüyor.

Beşiktaş yönetiminden Lucescu kararı

Beşiktaş yönetimi uzun süreden beri kulüpte görev alması için görüşmelere devam ettiği Mircea Lucescu konusunda geri adım attı. Yönetimin aldığı bu kararın en önemli nedeni ise Lucescu'nun 74 yaşında olması ve bu nedenle de uzun vadeli planlama noktasında sorunlar çıkması oldu.

Yönetim son kez oylayacak

Alınan bilgiye göre yönetim Lucescu konusunda son bir oylama daha yapacak. Yönetimin ağırlıklı olarak olumsuz bir düşünceye sahip olduğu öğrenilirken yapılacak olan oynamanın sonucunda Lucescu konusunun tamamen kapanacağı tahmin ediliyor.

Bazı yöneticiler fırsatı kaçırdıklarını düşünüyor

Yönetimin kararını net olarak verdiği tahmin edilirken yine de takım içinde bu konuya dair bir üzüntü yaşanıyor. Özellikle uluslararası futbol piyasasındaki ikili ilişkileri ve zengin futbolcu portföyü nedeniyle Rumen teknik adamı kaçırmak istemeyen yöneticiler bu oynama ile birlikte bu fırsatın da tamamen kaçacağını tahmin ediyor.

Yorumlar (0)