Beşiktaşlı Boateng’in eşi Melissa Satta: "İtalyada’ki zorluk Türkiye’de yok"

Beşiktaş takımının oyuncusu Boateng’in İtalyan eşi Melissa Satta vermiş olduğu röportajda, "İtalya'daki zorluk burada yok, Türkiye pandemiye daha hazırlıklı" şeklinde konuştu.

SPOR 03.04.2020, 14:39 Sinem Ramazanoğlu
Beşiktaşlı Boateng’in eşi Melissa Satta: "İtalyada’ki zorluk Türkiye’de yok"

Siyah beyazlıların Ganalı oyuncusu Kevin Prince Boateng'in İtalyan eşi Melissa Satta, İtalyan Chi dergisine verdiği röportajda, tüm dünyada görülen koronavirüs salgını hakkında konuştu. Satta, "İtalya'daki zorluk burada yok, Türkiye pandemiye daha hazırlıklı" açıklamasında bulundu.

Satta, İtalyan Chi dergisinin sitesinde röportaj verdi

banner32
Beşiktaş takımının Ganalı oyuncusu Kevin Prince Boateng'in İtalyan eşi Melissa Satta, İtalyan Chi magazin dergisinin internet sayfasına röportaj verdi. Tüm dünyada yaşanan koronavirüs salgını hakkında açıklamalarda bulunan Satta, "Oğlum ve ben bir çanta ve iki pijama ile Milano'dan ayrıldık. Biz altı gün kalmayı planlıyorduk. Ancak altı hafta boyunca burada olacağız. Türkiye'de daha az sıkıntı var" şeklinde konuştu.

"İtalyada’ki zorluk Türkiye’de yok"

Satta İtalya’da gördüğü sıkıntıların Türkiye’de olmadığını belirterek, "Biz de evdeyiz. Şu anda maske ve dezenfektan sıkıntısı yok. İtalya'da gördüğüm zorluk burada yok. Teknoloji ve Maddox'un (çiftin oğlu) neşesi bize eşlik ediyor. Gelirken yedek iç çamaşırımız bile yoktu. Diğer insanlara kıyasla şanslı olsak bile umarım yakında biter" ifadelerini kullandı.


 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@