Beşiktaşlı Caner Erkin koronavirüse yakalandığı iddialarına yanıt verdi

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak koronavirüs testinin pozitif çıktığına dair iddialara yanıt verdi.

SPOR 15.05.2020, 16:42 Sema Topbaş
Beşiktaşlı Caner Erkin koronavirüse yakalandığı iddialarına yanıt verdi

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak koronavirüs testinin pozitif çıktığına dair iddialara yanıt verdi. Sosyal medya hesabından koronavirüs test sonucunu paylaşan Erkin, koronavirüse yakalandığına dair iddiaların asılsız olduğunu belirtti.

Koronavirüs Testinin Pozitif Çıktığı İddia Edilmişti

Twitter hesabından bir açıklama yapan Caner Erkin, Beşiktaş’ta test sonucu pozitif çıkan 3 futbolcudan biri olduğuna dair iddialara test sonucunu paylaşarak yanıt verdi. Test sonucunun videosunu yayınlayan futbolcu, ‘Sağlığın şakası olmaz! Doğru haber yapın!’ notunu düştü. 

banner32
Caner Erkin ve Koronavirüs Testi

Beşiktaş’ta 10 Kişinin Test Sonucu Pozitif Çıktı

Bilindiği gibi futbol camiasında koronavirüs vakaları gün geçtikçe artıyor. Beşiktaş’ta art arda 2 kez yapılan koronavirüs test sonucunda 10 kişide koronavirüs tespit edildiği belirtilmişti. Bu 10 kişiden 3’ünün futbolcu olduğu aktarılırken futbolcuların isimleri ise Caner Erkin, Burak Yılmaz ve Tyler Boyd olarak öne sürüldü. Ancak Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin ortaya atılan bu iddiayı yalanladı ve kendisinin koronavirüs testinin negatif olduğunu paylaştığı video ile açıkladı.

Tesis Kapatıldı

Yapılan testler sonucunda Beşiktaş’ta 10 kişide koronavirüs tespit edilmesi sonucunda tüm antrenmanlar iptal edilirken Nevzat Demir Tesislerinin de kapatıldığı ve test sonucu pozitif çıkan kişilerin tesiste karantina altına alındığı aktarılmıştı. Test sonucu pozitif çıkan kişiler arasında Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Ahmet Nur Çebi’de yer alıyor. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@