Derbi mağlubiyetinden sonra Beşiktaş Avcı kararını açıkladı

Fenerbahçe karşısında alınan derbi mağlubiyetinin ardından bir toplantı yapan Beşiktaş yönetimi, mağlubiyetin faturasını hakem Cüneyt Çakır'a kesti.

SPOR 25.12.2019, 12:24 Şener Koştu
Derbi mağlubiyetinden sonra Beşiktaş Avcı kararını açıkladı

Süper Lig’in 16. haftasında Fenerbahçe ile Kadıköy’de oynadığı derbide rakibine 3 – 1 mağlup olan Beşiktaş’ta yönetim, Teknik Direktör Abdullah Avcı’ya destek verirken, hakemleri suçladı.

Fatura Hakemlere Kesildi

banner32
Derbide alınan ağır mağlubiyetin faturasını Beşiktaş yönetimi hakemlere kesti. Abdullah Avcı ve ekibine tam destek veren yönetim, şampiyonluk yolunda tecrübeli isme inandıklarını açıkladı. Derbi mağlubiyetinin ardından Başkan Ahmet Nur Çebi’nin ofisinde acil bir toplantı yapan Beşiktaşlı yöneticiler, karşılaşmada yapılan hakem hatalarını ön plana çıkararak, Avcı ve ekibinin bu şartlar altında ellerinden gelenin en iyisini yaptıkları görüşünde hemfikir oldular. Beşiktaş yönetimi şampiyonluk yolunda 56 yaşındaki teknik adama güvendiklerini de toplantıda die getirdiler.

Avcı’nın İstediği Transferler Yapılacak

Süper Lig’e verilecek arada yapılacak transferler için Teknik Direktör Abdullah Avcı’yla bir toplantı yapacak olan Beşiktaşlı yöneticiler, tecrübeli teknik adamın istediği isimlerin transfer edilmesi için elini taşın altına koyacak. Beşiktaş’ta teknik ekip ve idareciler, Süper Lig’in ilk yarısında Adem Ljajic ve Diaby’nin sergiledikleri performanstan hiç memnun kalmadılar. Bu nedenle de Beşiktaş yönetimi, devre arasında forvete ve orta sahaya birer transfer yapmayı planlıyor.   

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@