Dev protesto! Kadıköy'de Ali Koç ve Ersun Yanal istifa sesleri

TFF Süper Lig'in 23. hafta karşılaşmasında Galatasaray'ın deplasmanda 20 yıl aradan sonra Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup ettiği maç sonrası Fenerbahçe taraftarı başkan Ali Koç'u ve teknik direktör Ersun Yanal'ı istifaya davet etti.

SPOR 23.02.2020, 22:31 24.02.2020, 09:27 Faruk Yalçınkaya - faruk.yalcinkaya@canlihaber.com
Dev protesto! Kadıköy'de Ali Koç ve Ersun Yanal istifa sesleri

Süper Lig'in 23. hafta mücadelesinde Galatasaray'ın deplasmanda 20 yıl sonra Fenerbahçe'yi 3-1 mağlup ettiği karşılaşma sonrası Fenerbahçe taraftarı başkan Ali Koç'a tepki gösterirken maçta kırmızı kart gören Ersun Yanal'ı da istifaya davet etti. Protokol kapısında toplanan seyirciler, ''Ersun Yanal istifa’' tezahüratları yaptıktan sonra Ali Koç'a da  tepki gösterdi. ‘'Ali Koç gelecek bize hesap verecek'’ diye tempo tutan ve yönetimi de istifaya davet eden taraftarlar, eski başkan Aziz Yıldırım lehine de tezahuratlar yaptı. Bazı taraftarlar çıkış kapısı önünde bulunan demir parmaklıkları kırdı.

Koç tribünden atladı.

Bu arada maç sonunda Ali Koç'un tepkiler sonrasında basın tribününden aşağıya atladığı sırada tam anlamıyla bir arbede yaşandı. Ali Koç aleyhine tezahuratlar yapan sarı lacivertli taraftarlar,  daha sonra eski başkanları Aziz Yıldırım lehine tezahurat yapmaya başladı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@