Emre Kılınç’tan çok konuşulacak Galatasaray itirafı

Sivasspor’un yıldız futbolcusu Emre Kılınç, 2017 yılında Boluspor forması giyerken Galatasaray ile anlaştıklarını ancak ufak pürüzler yüzünden transferin gerçekleşmediğini söyledi.

Emre Kılınç’tan çok konuşulacak Galatasaray itirafı

Sivasspor’un yıldız futbolcusu Emre Kılınç, 2017 yılında Boluspor forması giyerken Galatasaray ile anlaştıklarını ancak ufak pürüzler yüzünden transferin gerçekleşmediğini söyledi. Devre arası kampını Antalya’da sürdüren lider Sivasspor’da yıldız futbolculardan Emre Kılınç AA muhabiri ile bir röportaj gerçekleştirdi. Şuan ki durumlarını değerlendiren ve transfer sürecine ilişkin açıklamalar yapan Emre Kılınç, adının Galatasaray ile anılmasıyla ilgili olarak da bir anısını itiraf etti.

Şampiyonluk Lafı Şuan İçin Erken

Ligin zirvesinde ve en yakın rakiplerine 4 puan fark atsalar da şampiyonluk lafının şuan için çok erken olduğunu söyleyen Emre Kılınç, bunların son 5 hafta konuşulmasının daha doğru olacağını ifade etti. Ligin ikinci yarısının çok daha zor geçeceğini belirten Emre Kılınç, Medipol Başakşehir’in çok iyi oynadığını ve Trabzonspor’un da yapılanmasının çok iyi olduğunu belirtti. Ligde erken şampiyonluk hevesine kapılmanın kendileri için iyi olmayacağını da sözlerine ekleyen Kılınç, geçtiğimiz yıl Galatasaray’ın 8 puan geriden gelerek şampiyon olduğunu hatırlattı.

Galatasaray İtirafı

Ligin ikinci yarısının ilk maçında Beşiktaş deplasmanına çıkacaklarını da hatırlatan Emre Kılınç, buradan en kötü beraberlikle ayrılacaklarını iddia etti ve yenilseler de bir maçın kendilerini çok geriye atmayacağını söyledi. Hakkında çıkan Galatasaray haberlerine de yanıt veren Emre Kılınç, 2017 yılında Boluspor’da oynarken sarı kırmızılı kulüp ile anlaşıldığını ancak küçük pürüzler yüzünden transferin gerçekleşmediğini söyledi.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@