Fatih Terim'e mafya diyen Gökhan Çıra özür diledi

Galatasaray ve Tuzlaspor arasında oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından çıkan olaylardan sonra açıklama yapan futbolcu Gökhan Çıra, Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim hakkında çok ağır ifadeler kullanmıştı. Gökhan Çıra sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Fatih Terim ve Galatasaray taraftarından özür diledi.

SPOR 18.12.2019, 20:23 Kübra Kozbay
Fatih Terim'e mafya diyen Gökhan Çıra özür diledi

Tuzlaspor Galatasaray maçının ardından yaşanan olaylarda başrol olan ve olayların ardından sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim için çok ağır ifadeler kullanan futbolcu Gökhan Çıra sosyal medya hesabından özür diledi.

Fatih Terim’den ve taraftardan özür diledi

banner32
Geçtiğimiz aylarda Selin Ciğerci ile dünya evine giren 23 yaşındaki futbolcu sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayarak yaşanan tatsız olaylardan dolayı bütün Galatasaray taraftarından özür dilediğini ifade etti. Hiç kimseyle bir sorunu olmadığını sadece eskiden yaşanan olaylardan dolayı biraz dolu olduğunu belirten Gökhan Çıra, Fatih Terim’den ve Ultraslan'dan tekrar özür dilediğini dile getirdi.

Fatih Terim'e mafya demişti

Tuzlaspor ve Galatasaray arasında dün akşam oynanan Ziraat Türkiye Kupası maçının ardından olaylar çıkmış, Gökhan Çıra da sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak Galatasaray teknik direktörü Fatih Terim'in futbolun mafyası olduğunu söylemişti. Gökhan Çıra aynı zamanda açıklamasında Galatasaray kalecisi Fernando Muslera'nın kendisine yumruk attığını iddia etmiş, böyle bir takımın taraftarı olmadığı için şanslı olduğunu söylemişti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@