Fatih Terim'in kızı Buse Terim babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi

Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, koronavirüs tedavisi gören babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi. 

SPOR 25.03.2020, 13:38 Sinem Ramazanoğlu
Fatih Terim'in kızı Buse Terim babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim Bahçekapılı, koronavirüs tedavisi gören babasının sağlık durumunda yeni bir gelişme olmadığını, durumunun iyi olduğunu açıkladı.

Fatih Terim’in sağlık durumu hakkında kızından açıklama geldi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından özel bir hastanede tedavi altına alındı. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapalı’dan bir paylaşım geldi. Sosyal medya hesabından babasının sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Buse Terim Bahçekapılı, “Bugün yeni bir haber yok, dün ile aynı. Babam iyi. Daha iyi olacak, biliyorum. Bugün bizler aile fertleri olarak pek iyi değiliz ama iyi olacağız. Bu hastalık şu anda hepimize olabilir, hepimizde olabilir ve farkında bile olmayabiliriz. Bu yüzden uyarıları dinleyin, kalabiliyorsanız evde kalmaya devam edin. Hepinizin iyi dileklerini okuyorum ve hislerimizin karşılıklı olduğunu bilmenizi istiyorum” paylaşımında bulundu.

Arda Turan’dan açıklama geldi

Arda Turan koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim hakkında, “Fatih Terim'in yeri her zaman çok ayrıdır. Hemen döneceğine inanıyorum. Fatih Terim ile konuşma fırsatım oldu, sesi gayet iyi geliyordu. Motivasyonu yüksekti” şeklinde ifade etti.

Hasta yatağından takımına mesaj gönderdi

Yapılan tes sonucunun pozitif çıkmasının ardından hastanede tedavi altına alınan Teknik Direktörü Fatih Terim, hasta yatağından takımına moral mesajı  göndermeyi de ihmal etmedi.

Terim,  sağlık durumunun gayet iyi olduğunu belirterek, “Sakın paniğe kapılmayın, kendinizi de üzmeyin. Ben gayet iyiyim. İnşallah bunu da hep birlikte atlatacağız. Sizden kendinize ve ailenize çok dikkat etmenizi istiyorum. Sağlığınız için gerekli hiçbir şeyi ihmal etmeyin” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@