Fatih Terim taburcu mu olacak

Koronavirüse yakalanan Fatih Terim ve Abdurrrahim Albayrak'ın tedavileri sürüyor. Son test sonuçlarının negatif çıktığına dair iddiayı kızı Buse Terim yalanladı.

SPOR 30.03.2020, 02:33 Şener Koştu
Fatih Terim taburcu mu olacak

Fatih Terim ve Abdurrrahim Albayrak’ın sağlık durumlarıyla ilgili bir açıklama yapan Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, “Abdurrahim Albayrak ve Fatih Terim’e yapılan son testlerin sonuçları negatif geldi. Yakın zamanda taburcu olabilirler.” dedi.  Bu açıklamanın ardından Fatih Terim’in sağlık durumuyla ilgili bir açıklamada kızı Buse Terim Bahçekapılı’dan geldi.

Nerede Kalmıştık

banner32
Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda söze ‘Nerede kalmıştık?’ diye başlayan Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner,        “İkinci başkanımız Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktörümüz Fatih Terim’e yapılan son testlerin sonucu negatif çıktı. Yakında tedavi gördükleri hastaneden taburcu edilecekler.” ifadeleriyle sevindirici bir iddiada bulunmuştu.

Bu İddia Kızı Tarafından Yalanlandı

Bir açıklama yapan Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, “Babama yeni yapılan testlerin neticeleri henüz elimize ulaşmadı. Dolayısıyla test sonuçları henüz neticelenmedi. Test sonucunun negatif çıktığı haberi şu an itibariyle doğru değil. Babamın tedavisi sürüyor. Güzel haberler paylaşmak ümidiyle.” dedi.   

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@