Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından hastanede tedavi altına alınan Terim’in sağlık durumu hakkında kızı Buse Terim’den sevindiren açıklama geldi.

SPOR 27.03.2020, 12:35 27.03.2020, 12:40 Sinem Ramazanoğlu
Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı babasının sağlık durumu hakkında bilgi verdi

Koronavirüs testinin pozitif çıktığı tecrübeli Teknik Direktör Fatih Terim kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındı. Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı babasının sağlık durumun hakkında bilgi verdi.

Sağlık durumu iyiye gidiyor

banner32
Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs, günden güne yayılarak can almaya devam ediyor. Spor dünyasına da sıçrayan virüsün Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’de de görülmesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Kaldırıldığı hastanede tedavi gören Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı, babasının sağlık durumunun iyiye gittiğini belirtti.

Sosyal medya hesabından paylaştı

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı babasının sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından bilgi verdi. Yaptığı paylaşımda babasının sağlık durumunun daha iyiye gittiğini belirterek, "Herkese merhaba. Babamın durumunu merak edenler için, daha iyi ve iyiye gidiyor. İnşallah daha da iyi olacak. Şifa bekleyen, bu hastalıkla mücadele eden herkese geçmiş olsun ve şifa diliyorum. Daha güzel haberler vereceğim günü iple çekiyorum. Sevgiler" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@