Fenerbahçe-Kırklarelispor Maçı Ertelenebilir

Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final rövanş karşılaşmasında Fenerbahçe ve Kırklarelispor arasında yarın oynanması planlanan maç öncesinde önemli bir gelişme yaşandı. 2.Lig Beyaz Grup'ta yer alan Kırklarelispor geride kalan hafta sonunda Hekimoğlu Trabzon ile lig karşılaşmasını oynamak için Trabzon'a gitmişti.Ancak bölgede yoğun kar yağışı nedeniyle bu karşılaşması ertelenen Kırklarelispor uçak seferleri iptal olduğu için henüz şehirden ayrılamadı.

SPOR 10.02.2020, 15:40 16.02.2020, 15:43 Faruk Yalçınkaya
Fenerbahçe-Kırklarelispor Maçı Ertelenebilir

banner32
Ziraat Türkiye Kupası çeyrek final rövanş karşılaşmasında Fenerbahçe ve Kırklarelispor arasında yarın oynanması planlanan maç öncesinde önemli bir gelişme yaşandı. 2.Lig Beyaz Grup'ta yer alan Kırklarelispor geride kalan hafta sonunda Hekimoğlu Trabzon ile lig karşılaşmasını oynamak için Trabzon'a gitmişti.Ancak bölgede yoğun kar yağışı nedeniyle bu karşılaşması ertelenen Kırklarelisipor uçak seferleri iptal olduğu için henüz şehirden ayrılamadı.

Türkiye Futbol Federasyonu Beklemede

Bu gelişme üzerine TFF ile iletişime geçen Kırklarelispor yetkilileri  Salı günü 20.30'da  yapılacak karşılaşmaya yetişemeyeceklerini belirttiler.Bu gelşmeler üzerine TFF yetkilileri beklemeye geçti. Eğer bugün gün içerisinde uçak seferi gerçekleşirse  İstanbul'a gelecek olan konuk ekip, yarın karşılaşmaya çıkabilecek. Aksi bir durumda ise karşılşma ileri bir tarihe ertelenecek.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@