Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal’dan iki futbolcusuna sert uyarı

Fenerbahçe'nin deneyimli teknik direktörü Ersun Yanal, antrenman sırasında son haftalardaki performanslarından rahatsız olduğu Rodrigues ve İsla’yı sert bir dille uyardı.

SPOR 10.11.2019, 11:48 Melek Eren
Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal’dan iki futbolcusuna sert uyarı

Fenerbahçe'de Kasımpaşa maçının ardından kırmızı alarm verildi. Özellikle kadroda bulunan iki futbolcuya Ersun Yanal sert çıktı. Kasımpaşa maçında kırmızı kart gören ve takımın 10 kişi kalmasına neden olan aynı zamanda oynadığı futbolla da umut vermeyen Isla’ya milli arada özel bir program uygulanacağı öğrenildi.

İki maçta yedek kulübesinde oturacak

Alınan bilgiye göre Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal son haftalardaki performansından rahatsız olduğu Şilili futbolcunun yerine Malatya ve Göztepe maçlarında Dirar’a forma şansı vermeyi planlıyor. Bu sırada Şilili futbolcu Isla kendini toplayamazsa yedek kulübesine çekilecek ve bir süre yedek kulübesinde oturacak. Diğer yandan zaten kırmızı kart cezalısı olan Isla, Malatya ve Göztepe maçlarında forma giyemeyecekti. Ersun Yanal bu iki maçta Dirar’ı izleyecek ve ondan sonraki gidişata bakacak.

İkisi için de özel çalışma uygulanacak

Ersun Yanal Kayseri ve Kasımpaşa maçlarında kaçırdığı goller ve kötü performansı ile eleştirilen Rodrigues’i de uyardı. Rodrigues’ın pas oyununda zafiyet yarattığını düşünen Ersun Yanal, Şilili futbolcu Isla gibi Rodrigues içinde özel bir program uygulamayı düşünüyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@