Fenerbahçe’de şok iddia! Max Kruse koronavirüse mi yakalandı?

Fenerbahçe Spor Kulübünün yaptığı açıklamada, bir futbolcu ve bir sağlık çalışanında yeni tip koronavirüs bulgularına rastlandığının duyurulmasının ardından koronavirüs testi pozitif çıkan futbolcunun Max Kruse olduğu öne sürüldü.

SPOR 25.03.2020, 22:09 26.03.2020, 01:57 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Fenerbahçe’de şok iddia! Max Kruse koronavirüse mi yakalandı?

Fenerbahçe Spor Kulübünün yaptığı açıklamada, bir futbolcu ve bir sağlık çalışanında yeni tip koronavirüs bulgularına rastlandığının duyurulmasının ardından koronavirüs testi pozitif çıkan futbolcunun Max Kruse olduğu öne sürüldü. Sarı Lacivertli kulübün yaptığı açıklamada, futbolculara koronavirüs testi yapıldığını ve test sonucund bir futbolcu ve bir sağlık çalışanında yeni tip koronavirüs bulgularına rastlandığı belirtilmişti. Yapılan açıklama sonrasında Fenerbahçeli futbolcu Max Kruse’nin koronavirüs testi sonuçlarının pozitif çıktığı iddia edildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü Açıklama Yaptı

Dünya genelinde etkisini gösteren ve Türkiye'ye de sıçrayan yeni tip koronavirüs salgını Türk futbolunu da pençesine aldı. Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşinin sonrasında Galatasaray Teknik Direktçrü Fatih Terim ve Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağın'da koronavirüs salgınına yakalanmasının ardından Fenerbahçe Spor Kulübü harekete geçti ve futbolcularına test yapıldığını duyurdu. Yapılan testle ilgili açıklama yapan Kulüp, futbolculara, teknik kadro ve idari çalışanlara yapılan yeni tip koronavirüs testi sonucunda bir futbolcu ve bir sağlık çalışanında virüs bulgularına rastlandığını ifade etti. Test sonucunda virüs bulgularına rastlanan futbolcu ve sağlık çalışanının ileri tetkik ve tedavilerinin yapılması için hastaneye sevklerinin gerçekleştiği açıklandı. 

Koronavirüs Salgınına Yakalanan Futbolcu Max Kruse İddiaları

Fenerbahçe Spor Kulübü yaptığı açıklamada isim vermezken koronavirüs tetsi pozitif çıkan futbolcunun Max Kruse olduğu iddia edildi. Hürriyet'in haberine göre, Fenerbahçe'nin Alman oyuncusu Max Kruse'de yapılan testler sonucunda yeni tip koronavirüs bulgularına rastlandığı ve tedbir amaçlı olarak hastaneye sevk edildiği iddia edildi.

Kruse Daha Önce Yaptığı Açıklamada Aşı Bulunamamasına Tepki Göstermişti

Fenerbahçeli futbolcu Max Kruse daha önce yaptığı açıklamada, dünya geneline yayılan yeni tip koronavirüs salgınına karşı aşı bulunamamasına tepki göstermişti. Fenerbahçe Spor Kulübü'nün kendilerine gerekli olan açıklamayı yaptığını belirten Kruse, evden çıkmadıklarını söyleyerek evde kaldığı sürede de yemek yemeden duramadığını söylemişti. Kendisinin mümkün olduğunca sağlıklı beslenmeye çalıştığını söyleyen Kruse, henüz bu virüsün aşısının bulunamamış olmasının da çok aptalca olduğunu ifade etmişti. Sarı Lacivertli takımda forma giyen ve koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı iddia edilen Max Kruse 32 yaşında. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@