Fenerbahçeli futbolcu ayrılık sinyallerini verdi! Sezon sonu yollar ayrılıyor mu?

Fenerbahçe forması giyen ve sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Mauricio Isla, ülkesinde yayınlanan bir programda sarı-lacivertli kulüp ile yollarının ayrılacağını sinyallerini verdi.

SPOR 17.05.2020, 02:18 17.05.2020, 02:25 Sema Topbaş
Fenerbahçeli futbolcu ayrılık sinyallerini verdi! Sezon sonu yollar ayrılıyor mu?

Fenerbahçe forması giyen ve sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Mauricio Isla, ülkesinde yayınlanan bir programda sarı-lacivertli kulüp ile yollarının ayrılacağını sinyallerini verdi. Fenerbahçe’den maaş alamadığını söyleyen Şilili sağ bek oyuncusu, katıldığı canlı yayında şaşırtan açıklamalarda bulundu.

Lig Sonuna Kadar Fenerbahçe’de 

Fenerbahçe ile sezon sonuna kadar sözleşmesi olduğunu söyleyen Isla, normal şartlarda 20 Mart’ta ligin sona erdiğini ancak koronavirüs salgını sebebiyle ligin ne zaman biteceği belli olmadığı için şimdilik beklemede olduğunu belirtti.

Ödeme Yapılmadı İddiası

banner32
Hiçbir yetkilinin şu ana kadar para konusu konuşmadığını öne süren 31 yaşındaki futbolcu, şimdilik kendilerine para ödenecek mi ödenmeyecek mi bilmediklerini, bu konu hakkında Başkan veya Kaptan’dan herhangi bir açıklama yapılmadığını ifade etti. 

Fenerbahçe ve Isla

Ülkesine Geri Dönmeye Sıcak Bakıyor

Çocukluğundan beri Universidad Catolica taraftarı olduğunu söyleyen Isla, en büyük idolünün Marcelo Salas olduğunu ve Şili Ligi’nde hiç maça çıkmadığını ifade etti. Ülkesinde oynamak istediğini ve herhangi bir kulübün kendisini istemesi halinde ülkesine geri dönmeye sıcak baktığını söyleyen futbolcu, daha önce verdiği röportajda da yeni adresini belirlerken en iyi projeyi sunan ve sevildiğini hissettiği bir takıma gideceğini bu bağlamda Güney Amerika’da oynamanın güzel olabileceğini söylemişti. Türkiye’de koronavirüs tedbirleri ve genel durumun diğer ülkelere göre daha iyi olduğunu söyleyen Isla, kendisinin de Türkiye’de herhangi bir endişesi olmadığını ifade etmişti.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@