FETÖ’cü Hakan Şükür pişmanım diyerek en büyük itirafını yaptı

FETÖ firarisi olan eski futbolcu Hakan Şükür siyasete girdiği için pişman olduğunu söyleyerek üzerine baskı yaptıklarını siyasete hiç girmek istemediğini söyledi.

FETÖ’cü Hakan Şükür pişmanım diyerek en büyük itirafını yaptı

FETÖ firarisi olan eski futbolcu Hakan Şükür siyasete girdiği için pişman olduğunu söyleyerek üzerine baskı yaptıklarını siyasete hiç girmek istemediğini söyledi. 2011 yılında siyaset hayatına giren Hakan Şükür’den 9 yıl sonra gelen itirafta siyasete girmesi için üzerine baskı yapıldığı kendisinin siyasette hiç bulunmak istemediği ifadeleri yer aldı.

 Israrlara Dayanamamış

Futbolu bıraktıktan sonra antrenörlük lisansı alan siyasete girmeyi hiç düşünmediğini söyleyen FETÖ firarisi Hakan Şükür, üzerindeki baskı ve ısrarlara dayanamadığını ve 12 Haziran 2011 yılında siyasete girdiğini itiraf etti.

Siyasete Girdiğine Pişman Olmuş

15 Temmuz hain darbe girişimi sonrasında FETÖ sevicisi olduğunu bir kez daha gösteren ve darbe girişiminin ardından yurt dışına kaçan Hakan Şükür, kendisine futbol projelerini ülke çapında gerçekleştirme imkanı vadedildiğini fakat seçilmesinin ardından bunun çok mümkün olmadığını anladığını siyasetin imajını ve şöhreti nasıl kullandığını anladığını belirterek yıllar geçtikten onra siyaset hayatına girdiğine pişman olduğunu söyledi.

Kariyerine Futbolda Devam Etmek İstiyor

Toplumun her kesimi tarafından sevilen biri olmak ve şöhret hayatının siyasetçiler tarafından kullanılmak istenildiğini belirten Şükür, kazançlarını Türkiye’de değerlendirmek istediğini ev yurt dışında yatırım yapmadığını ifade etti. ABD’de başlattığı kafe işinin battığını belirten Hakan Şükür, kariyerine yeniden futbolda devam etmek istediğini belirterek daha önce hakkında çıkan Uber şoförlüğü yaptığı iddialarını yalanlayarak Uber işi yapan bir arkadaşına İngilizce öğrenmek amacıyla yardımcı olduğunu fakat şoförlük yapmadığını belirtti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@