FLAŞ! Göksel Gümüşdağ koronavirüse yakalandı

Beşiktaş'ın golcüsü oyuncusu Burak Yılmaz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Medipol Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın koronavirüse yakalandığını açıkladı.

SPOR 25.03.2020, 15:09 25.03.2020, 15:25 Faruk Yalçınkaya
FLAŞ! Göksel Gümüşdağ koronavirüse yakalandı

Beşiktaş'ın golcü futbolcusu Burak Yılmaz, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınıyla ilgili bir açıklama yayınladı. Yıldız oyuncu sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Medipol Başakşehir Kulübü Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın koronavirüse yakalandığını açıkladı.

İlk testi negatif çıkmıştı

Dün kulüpten yapılan açıklamada Göksel Gümüşdağ'ın ilk test sonucunun negatif çıktığı ancak ikinci bir test yapılacağı için hastanede kontrol altında tutulacağı açıklanmıştı.

Golcü oyuncu paylaşımında şu ifadelere yer verdi:

banner32
"Tüm dünyayı etkisine alan Covid-19 virüsü ile biz de Milletçe mücadele etmekteyiz. Hepimiz aynı takımdayız ve en zayıf halkamız kadar güçlü bir zincir olduğumuzu unutmadan yetkililerin tüm tavsiyelerini uygulamaya devam etmekteyiz. #evdekalıyoruz ve #evdehayatvar diyoruz. Bu virüs nedeni ile kayıplarımıza Allah'tan rahmet diliyorum. Asıl önemli olanın ise tüm tedbirlere rağmen bu virüse yakalanmamız halinde dahi ümitsizliğe kapılmadan onu yeneceğimizi hiçbir zaman aklımızdan çıkarmamak olduğunu düşünüyorum. Benim yakın çevremde Fatih Hocam, Göksel abim, Abdürrahim abim ve Şükran ablam bu virüsü yenmek üzere. Çok yakında güzel haberlerini bizlerle paylaşacaklar bundan eminim. Biz Millet olarak bu güne kadar inandığımız her şeyi başardık. Yine başaracağız.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@