Galatasaray Falcao'yu satmak için cazip bir teklif mi bekliyor?

Galatasaray, Radamel Falcao'yu renklerine bağlayabilmek için geçen yıl çok büyük bir çaba sarf etmiş ve Kolombiyalı yıldızı transfer etmeyi başarmıştı. Ancak ünlü santrfor kendisinden bekleneni veremeyince Galatasaray'ın Kolombiyalı yıldız için nihai kararını verdiği iddia edildi.

SPOR 25.07.2020, 13:33 25.07.2020, 13:58 Şener Koştu
Galatasaray Falcao'yu satmak için cazip bir teklif mi bekliyor?

Galatasaray, forvetteki sıkıntısını çözebilmek için umutlarını Kolombiyalı yıldız Radamel Falcao'ya bağlamış ve Kolombiyalı yıldızın Monaco kulübünden transferinin gerçekleşmesi için çok büyük çaba sarf etmişti. Ancak camianın ve taraftarın büyük umutlar bağladığı Radamel Falcao, uzun bir sakatlık dönemi geçirmiş, sahada yer aldığı zamanlarda ise kendisinden beklenen performansın çok altında kalmıştı.

Hayal Kırıklığı Yarattı

Galatasaray taraftarının forvette büyük umut bağladığı ve Türkiye'ye gelişinde büyük bir coşkuyla karşıladığı Radamel Falcao, uzun bir sakatlık dönemi geçirmiş ve forma giydiği karşılaşmalarda ise beklenenin altında performans sergileyerek tam bir hayal kırıklığı yaratmıştı. Galatasaray'da geleceği tartışma haline gelen Radamel Falcao hakkında ortaya atılan iddia ise spor gündemine bomba gibi düştü. 

banner32

Falcao Kalmak İstiyor

Kolombiyalı yıldız Falcao'nun bu sezonki performansını değerlendiren ESPN Kolombiya televizyonu, Falcao gelecek sezonda sarı kırmızılı formayı giymek istese de Galatasaray yönetiminin, cazip bir teklif geldiği takdirde kendisini satmayı düşündüğünü iddia etti.  

Falcao'nun Performansı

Bu sezon 22 karşılaşmada sarı kırmızılı formayı giyen Falcao, fileleri 11 kez havalandırdı ve 1 asist yaptı. Sarı kırmızılı ekipteki geleceği çok tartışılan Radamel Falcao'nun, Galatasaray ile 2022 yazına kadar mukavelesi bulunduğu biliniyor.  

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@