Galatasaray’a döneceği beklenen Arda Turan’dan flaş karar

Geride bıraktığımız günlerde forma giydiği Medipol Başakşehir ile sözleşmesini fesheden Arda Turan’ın Galatasaray’a geri döneceği konuşulurken ortaya çıkan yeni iddia spor gündemine bomba gibi düştü.

Galatasaray’a döneceği beklenen Arda Turan’dan flaş karar

Geride bıraktığımız günlerde forma giydiği Medipol Başakşehir ile sözleşmesini fesheden Arda Turan’ın Galatasaray’a geri döneceği konuşulurken ortaya çıkan yeni iddia spor gündemine bomba gibi düştü. Galatasaray’a transferi beklenen deneyimli futbolcunun kariyerini Brezilya’da devam ettirmek istediği ve Arda Turan için Brezilya’da kulüp arandığı öne sürüldü.

Medipol Başakşehir’le Sözleşmesini Feshetti

Son olarak forma giydiği Medipol Başakşehir ile sözleşmesini fesheden Arda Turan ile ilgili Brezilya’dan şaşırtan bir iddia geldi. O Global’in haberine göre, Arda Turan, Gilherme Siqueria, Savio ve Marcos Marinho isimli iş adamlarının şirketi olan You First Sports isimli şirket ile menajerlik sözleşmesi imzaladı ve bu imzanın ardından ilk adım Arda Turan’ın Flamengo ve Palmeiras’a önerildiği belirtildi.

Transferin Cazip Olabileceği Söylendi

Deneyimli futbolcunun yıllık ücretini karşılayabilecek kulüpler arasında Flamengo ve Palmeiras olduğu belirtilirken aynı zamanda bonservis bedeli ödenmeden yapılabilecek olan bu transferinde cazip olabileceği söylendi. Arda Turan’ın yeni anlaşma imzaladığı menajerlik şirketi ise Arda’nın transferi konusunda yetkileri bulunduğunu ve zamanı gelince kulüplerle konuşacaklarını duyurdu.

Galatasaray Başkanı Gündemimizde Yok Demişti

Yaptığı açıklamalarda sık sık eski takımı Galatasaray’da yeniden forma giymek istediğini ve futbol hayatına Sarı-Kırmızılı kulüpte son vermek istediğini belirten Arda Turan için Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz’den açıklama gelmişti. Cengiz, Arda Turan transferinin gündemlerinde olmadığını ve takımı gençleştirmek için çalışacaklarını söylemişti.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@