Hollanda basınına konuşan Wesley Sneijder’den şok itiraf!

Yıldız futbolcu Wesley Sneijder, Hollanda basınına yaptığı açıklamada, "Keşke futbolculuk kariyerimi Galatasaray'da noktalasaydım" sözleriyle yaşadığı pişmanlığı dile getirdi.

SPOR 07.07.2020, 16:42 Sinem Ramazanoğlu
Hollanda basınına konuşan Wesley Sneijder’den şok itiraf!

Wesley Sneijder, Hollanda basınına birbirinden farklı açıklamalarda bulundu. "Keşke futbolculuk kariyerimi Galatasaray'da noktalasaydım" diyen Sneijder, Galatasaray'da teknik direktörlük yapmak istediğini de dile getirdi.

"Keşke futbolculuk kariyerimi Galatasaray'da noktalasaydım"

banner32
Galatasaray'dan sonra Nice ve Al Gharafa takımlarında forma giyen başarılı futbolcu Wesley Sneijder, Hollanda basınına birbirinden farklı açıklamalarda bulundu. Sneijder, hayatını anlatan kitabı piyasaya çıkarmasıyla ilgili gelen sorulara yanıt verirken, yaşadığı pişmanlıklara da değindi. Galatasaray’da uzun bir süre oynayan ve başarılı performansıyla adından sıkça bahsettiren Wesley Sneijder, Galatasaray ile ilgili itiraflarda bulundu. Futbolculuk kariyerini Galatasaray'da bırakmadığı için pişman olduğunu söyleyen yıldız futbolcu,"Futbolculuğumda İstanbul'da hiç canımın sıkıldığını hatırlamıyorum. Keşke futbolculuk kariyerimi Galatasaray'da noktalasaydım" şeklinde konuştu.

Neden özellikle Galatasaray? sorusuna yanıtı

Yapmış olduğu açıklamada Galatasaray’ın teknik direktörü olmayı hayal ettiğini dile getiren Sneijder’e, "Yeni hayalin Galatasaray'ın teknik direktörü olmak. Neden özellikle Galatasaray?" sorusu soruldu. Başarılı futbolcu Sneijder kendisine sorulan soruya, "Çünkü orada harika zaman geçirdim. Eğer teknik direktör olursam Galatasaray'daki kişiler de bana görev vermeyi isteyeceklerdir" şeklinde yanıt verdi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@