Koronavirüs tedavisi gören eski Milli kaleci Rüştü Reçber taburcu oldu

Geçtiğimiz günlerde eşi Işıl Reçber tarafından duyurulan haberde, eski Milli kaleci Rüştü Reçber’in koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı öğrenilmişti. Testi pozitif çıkan ve tedavisi devam eden Reçber’den sevindiren haber geldi.

SPOR 06.04.2020, 14:15 06.04.2020, 14:18 Sema Topbaş - sema.topbas@canlihaber.com
Koronavirüs tedavisi gören eski Milli kaleci Rüştü Reçber taburcu oldu

Geçtiğimiz günlerde eşi Işıl Reçber tarafından duyurulan haberde, eski Milli kaleci Rüştü Reçber’in koronavirüs test sonucunun pozitif çıktığı öğrenilmişti. Testi pozitif çıkan ve tedavisi devam eden Reçber’den sevindiren haber geldi. Birçok ülkeyi vuran ve bilançosu giderek artan yeni tip koronavirüs salgını ünlü isimlerden de birçok kişiye bulaştı ve spor dünyasından sanat dünyasına herkesi etkiledi. Son olarak spor camiasından koronavirüse yakalanan isim eski Milli kaleci Rüştü Reçber olmuştu. Rüştü Reçber’in sağlık durumuyla ilgili sevindiren haber geldi.

Rüştü Reçber Taburcu Edildi

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve hastanede tedavi süreci devam eden eski kalecinin sağlık durumunun ağır olduğuna dair iddialar gündeme gelmişti. Bugün gelen bilgiler arasında ise Rüştü Reçber’in koronavirüs tedavisi gördüğü hastaneden taburcu edildiği ve izolasyon sürecinin evde devam edeceği bilgisi yer aldı. 

Eşi Işıl Reçber Sosyal Medyada Paylaşmıştı

Fenerbahçe, Beşiktaş, Türk Milli takımı ve Barcelona’da file bekçiliği yapan Rüştü Reçber’in eşi Işıl Reçber geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabı Instagramdan paylaştığı gönderisinde eşinin koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurmuş ve hastanede tedavi altına alındığını ifade etmişti. Sevenlerinden dua isteyen Işıl Reçber, böylesi zorlu bir süreçte eşinin yanında olamamasından dolayı duyduğu üzüntüyü ifade etmiş ve arayıp mesaj atan herkese teşekkürlerini ilettiğini söylemişti. 46 yaşındaki Rüştü Reçber’in bundan sonraki tedavi süreci evinde devam edecek.
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@