Koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim kaç yaşında? Sağlık durumu nasıl?

Covid-19 testi pozitif çıkan Fatih Terim’in sağlık durumu herkes tarafından merak ediliyor. Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler karşısında sık sık liglerin ertelenmesi çağrısında bulunan deneyimli teknik adamın sağlık durumu hakkında açıklama geldi.

SPOR 23.03.2020, 23:14 Sema Topbaş
Koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim kaç yaşında? Sağlık durumu nasıl?

Covid-19 testi pozitif çıkan Fatih Terim’in sağlık durumu herkes tarafından merak ediliyor. Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler karşısında sık sık liglerin ertelenmesi çağrısında bulunan deneyimli teknik adamın sağlık durumu hakkında açıklama geldi. Galatasaray Kulüp Doktoru ile aynı hastanede çalışan Prof. Dr. Dilek Arman, Fatih Terim’in sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Koronavirüs testi pozitif çıkan Fatih Terim’in sağlık durumu nasıl? Fatih Terim kaç yaşında?

Fatih Terim’in Sağlık Durumu Nasıl?

Koronavirüs testi sonucunun pozitif çıktığını açıklayan Fatih Terim’in sağlık durumu hakkında açıklama yapan Prof. Dr. Dilek Arman, Terim’in çok hafif bir öksürüğü olduğunu ancak ateşi olmadığını ve çok ciddi bir klinik durumu olmadığını ifade etti. 

Fatih Terim’in Kızlarından Tepki

Fatih Terim’in kızı Merve Terim Çetin sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında, ‘Sizin Allah belanızı versin. Hepiniz Allah’ınızdan bulun!’ derken Buse Terim ise ‘Çok şey söylemek istiyorum ama kelimeleri seçemiyorum. Nefesim daralıyor ve hayatımın en kötü saniyelerini yaşıyorum. Yaşadığım korku tarifsiz, yanında olamamanın verdiği acı daha da tarifsiz’ diyerek tepkisini dile getirdi. 

Fatih Terim Kaç Yaşında?

Fatih Terim’in koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamasının ardından herkes büyük bir şok yaşarken deneyimli teknik admın kaç yaşında olduğu merak edilmeye başlandı. Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim 4 Eylül 1953 doğumlu yani 66 yaşında. 


 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@