Real Madrid’in eski başkanı koronavirüsten hayatını kaybetti

Yaklaşık 3 gün önce yapılan koronavirüs testi pozitif sonuçlanan Real Madrid’in eski başkanı Lorenzo Sanz’ın yakalandığı koronavirüs salgını sebebiyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

SPOR 22.03.2020, 00:24 22.03.2020, 00:30 Sema Topbaş
Real Madrid’in eski başkanı koronavirüsten hayatını kaybetti

Yaklaşık 3 gün önce yapılan koronavirüs testi pozitif sonuçlanan Real Madrid’in eski başkanı Lorenzo Sanz’ın yakalandığı koronavirüs salgını sebebiyle hayatını kaybettiği öğrenildi. Koronavirüs tetsi yaptıran ve testi pozitif çıkan Sanz’ın salgın hastalık nedeniyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Koronavirüs Real Madrid’in Eski Başkanı’nı Hayattan Kopardı

Çin Vuhan kentinde başlayan ve dünyanın dört bir yanına yayılan yeni tip koronavirüs salgını birçok ünlü isme de bulaştı. Dünya genelinde 13 bin insanı hayattan koparan yeni tip koronavirüs salgını 300 binden fazla kişiye bulaştı. Yaklaşık 3 gün önce hastalık şüphesiyle koronavirüs testi yaptıran Real Madrid’in eski başkanı Lorenzo Sanz’ın salgın hastalık sebebiyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Oğlu Sosyal Medyadan Açıklama Yapmıştı

banner32
Real Madrid’in eski başkanı olan Lorenzo Sanz’ın 3 gün önce yaptırdığı koronavirüs testi pozitif çıkmış ve Sanz, salgın hastalık sebebiyle yoğun bakıma alınmıştı. Daha önce yüksek ateş şikayeti bulunduğu öğrenilen Sanz’ın sağlık durumu ile ilgili oğlu sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapmış ve sevenlerinden gelen iyi dileklerden dolayı çok mutlu olduklarını belirterek babasının bu hastalıktan kurtulacağından emin olduğunu söyleyerek teşekkür etmişti. Sanz’ın salgın hastalık sebebiyle hayatını kaybettiği öğrenildi.

Dünya Genelinde 13 Bin İnsan Canından Oldu

Çin Vuhan kentinde başlayan ve kısa sürede dünyanın dört bir yanına yayılan yeni tip koronavirüs salgını İtalya ve İran başta olmak üzere birçok ülkede yoğun bir şekilde etkisini gösteriyor. Dünya genelinde 13 bin insanı canından eden bu virüs en çok İtalya ve İran’da etkisini gösteriyor. Türkiye’de de görülen yeni tip koronavirüs salgınıyla ilgili Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’dan yapılan son açıklamaya göre ülkemizde koronavirüs sebebiyle hayatını kaybedenlerin sayısı 21’e yükseldi. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@