Ticarete atılan Yıldız futbolcu Snejder 10-15 milyon euro kaybetti

Yıldız futbolcu Wesley Sneijder, biyografisinde mali durumu ve gelecek planlarıyla ilgili yapmış olduğu açıklamada, Türkiye’de bulunduğu ticari girişimlerden 10-15 milyon euro kaybettiğini söyledi.

SPOR 26.06.2020, 17:24 Sinem Ramazanoğlu
Ticarete atılan Yıldız futbolcu Snejder 10-15 milyon euro kaybetti

Yıldız futbolcu Wesley Sneijder, biyografisinde mali durumu ve gelecek planlarıyla ilgili birbirinden farklı açıklamalarda bulundu. Sneijder, Türkiye’de bulunduğu ticari girişimlerden 10-15 milyon euro kaybettiğini açıkladı

Sneijder açıkladı

banner32
Galatasaray'ın eski futbolcusu Wesley Sneijder, mali durumu ve gelecek planlarıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Türkiye'deki inşaat yatırımının da aralarında bulunduğu bazı ticari girişi nedeniyle 10-15 milyon euro kaybettiğini dile getirdi.

10-15 milyon euro kaybetti

Galatasaray'ın eski futbolcusu Wesley Sneijder şimdiye kadar doludolu yaşadığını ancak Türkiye'deki inşaat yatırımının da aralarında bulunduğu bazı ticari girişi nedeniyle 10-15 milyon euro kaybettiğini açıkladı. Biyografisinde mali durumu ve gelecek planlarıyla ilgili konuşan Sneijder şunları söyledi: "Şu anda İbiza'daki restoranımı yeniliyoruz. Ama tabii bu yatırım işe yaramıyor. Türkiye'de yeni dairelere yatırım yaptım. Bu proje halen devam ediyor. Yatırımlarımdan birçok şekilde 10-15 milyon euro para kaybettim. Evet korkunç ama ölümcül değil. Şimdi çok fazla bir gelir olmasa da hala ayaktayım. Daha 36 yaşındayım ve devam ediyorum."

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@