Trabzonspor'un eski başkanı  İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan Ali Koç’a zehir zemberek sözler

Trabzonspor'un eski başkanı olan İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’la ilgili zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Hacıosmanoğlu, "Sayın Koç, Aziz Yıldırım'ın yerine başkanlığa geldi. Aziz Yıldırım'da meziyet vardı, kendisinde meziyet yok. Aziz Yıldırım'da yürek vardı, kendisinde yürek yok. Aziz Yıldırım birine bir şey söylerken adını söyleyip konuşurdu ama bu arkadaşta cesaret de yok" diyerek Ali Koç’a göndermede bulundu.

SPOR 14.02.2020, 13:46 Sinem Ramazanoğlu
Trabzonspor'un eski başkanı  İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan Ali Koç’a zehir zemberek sözler

Trabzonspor'un eski başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’la ilgili çok konuşulacak açıklamalar geldi. Hacıosmanoğlu, "Sayın Koç Aziz Yıldırım’ın yerine başkanlığa geldi. Aziz Yıldırım'da meziyet vardı, kendisinde meziyet yok. Aziz Yıldırım'da yürek vardı, kendisinde yürek yok. Aziz Yıldırım birine bir şey söylerken adını söyleyip konuşurdu ama bu arkadaşta cesaret de yok. Siyaset mi yapmak istiyor yoksa Fenerbahçe'ye kulüp başkanlığı mı yapmak istiyor, onu da anlayamadım. Eğer yüreği varsa Cem Uzan gibi parti kurup siyaset yapsın, onu da yapmıyor. " sözleri gündeme bomba gibi düşerken Ali Koç’un bu sözlere ne diyeceği merak konusu oldu.

"İsim vererek konuşun"

İbrahim Hacıosmanoğlu sözlerine, "Futbolda kaos yaratmak mı derdi? O da değil. Tahminim benim ailesi ona yöneticiyken futboldan uzaklaşmasını istemişti. Sonra ne hikmetse yine aile kararı ile Fenerbahçe'ye başkan oldu. Herhalde Fenerbahçe camiasını kullanmak bunlara kolay geliyor. Kendi menfaatleri adına kendi grubunu siyasete güçlü durmak için aile kararı ile başkan oldu. İsim vererek konuşun" diyerek tepkisini sert bir şekilde dile getirdi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@