Trabzonspor’da Ünal Karaman ayrılığı taraftarları çıldırttı

Trabzonspor’daki sürpriz ayrılık kararının ardından taraftarlar olaya tepki göstermek için tesislere akın etti.

Trabzonspor’da Ünal Karaman ayrılığı taraftarları çıldırttı

Trabzonspor’daki sürpriz ayrılık kararının ardından taraftarlar olaya tepki göstermek için tesislere akın etti. Yayıncı Kuruluş BeIN Sports’un haberine göre, Trabzonspor başarılı teknik direktör Ünal Karaman ile yollarını ayırdı. Başarılı teknik adamın kulüp çalışanları ile vedalaştığı iddia edildi.

Trabzonspor Taraftarını Şok Eden Ayrılık Haberi

Ortaya çıkan haberler sonrasında taraftarlar sosyal medya üzerinden toplanarak Trabzonspor Mehmet Ali Yılmaz tesislerine gitme kararı aldı. Sosyal medyada kısa sürede en çok konuşulan konu haline gelen bu ayrılık haberleri taraftarların tepkisi giderek büyüdü.

Yönetim ve Teknik Adam Arasında İpler Koptu

Ayrılık haberlerinin ardından alınan bilgilere göre, başarılı teknik adamın son yaptığı açıklamada, ‘Her taraftarın söylemine cevap verecek pozisyonda değilim’ şeklindeki çıkışı yönetim ve Başkan Ahmet Ağaoğlu’nu rahatsız etti. Olay sonrasında yönetim ve teknik adam arasındaki ipler tamamen koptu. Başkan Ahmet Ağaoğlu’nun yaşanan gerginlikler nedeniyle her iki tarafında yıpranacağını düşünen Başkan Ağaoğlu yolların ayrılması kararını aldı. Bu açıklamaların ardından yapılan eleştiriler karşısında Başkan Ağaoğlu’nun kendisine sahip çıkmadığını belirten Karaman’ın da ayrılığa hazır olduğu aktarıldı.

Karaman Kendisine Haksızlık Yapıldığını Düşünerek Rest Çekti

Yaptığı açıklamalarda, camianın içinde kendisini istemeyen insanlar olduğunu iddia eden Karaman, yönetim tarafından da destek almamasından dolayı şikayette bulundu. Basın toplantısında konuşan deneyimli teknik adam, tesiste yatıp kalktığını ve ailesinden fedakarlık ettiğini söyleyerek verilen mücadele sonucunda karşı taraftan gelen bazı eleştirilerin kendilerini boşlukta bıraktığını ifade etti.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@