Ve sevindiren haber geldi Fenerbahçe'den resmi açıklama

Fenerbahçe'den koronavirüs şüphesi çıkan basketbol takımı oyuncuları hakkında yeni açıklama geldi. Sarı lacivertlilerden yapılan açıklamada hiçbir oyuncunun hastaneye yatmasını gerektirecek bir klinik tablonun söz konusu olmadığı belirtildi.

SPOR 21.03.2020, 21:10 21.03.2020, 21:26 Faruk Yalçınkaya
Ve sevindiren haber geldi Fenerbahçe'den resmi açıklama

Bugün öğlen saatlerinde Fenerbahçe resmi hesaplarından yapılan açıklamada erkek basketbol takımının bazı oyuncularında ve idari kadroda koronavirüs şüphesi olan oyuncular olduğu ve gerekli tetkikler için hastaneye sevk edildikleri bilgisi aktarılmıştı. Kulüpten yapılan ikinci bir resmi açıklama ile yapılan tıbbi değerlendirmeler sonucunda hiçbir oyuncunun hastaneye yatmasını gerektirecek bir klinik tablo olmadığı belirtildi.

Fenerbahçe'den yapılan açıklama şu şekilde:

banner32
"Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı sporcularımız, teknik kadromuz ve idari çalışanlarımız yapılan rutin tetkiklerde Covid-19 bulgularına rastlanması sebebiyle detaylı değerlendirilmeleri amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir. Hastanede COVİD-19 şüphesi ile detaylı olarak değerlendirilen oyuncularımıza gerekli tüm tahlil ve tetkikler yapılmış ve test için alınan numuneleri Sağlık Bakanlığı'nın laboratuvarına gönderilmiştir. Yapılan tıbbi değerlendirmede, şu an için hiçbir oyuncumuzda hastanede yatmalarını gerektirecek bir klinik tablo söz konusu değildir. Bir idari çalışanımız ise hastanede tedbir amaçlı kontrol altında tutulmaktadır. Takım oyuncularımız evde sosyal izolasyonla yakın takip edilmektedirler. Sağlık Bakanlığımızdan gelecek test sonuçları sonrasında kamuoyuna yeni bir açıklama yapılacaktır.

Nando De Colo'dan mesaj

Fenerbahçe Beko'nun yıldız oyuncusu Nando De Colo, akşam saatlerinde sosyal medyadan bir fotoğraf paylaşarak iyi olduğu bilgisini sevenlerine verdi. İki kızı ile birlikte evinin balkonunda oturan yıldız oyuncu fotoğrafın altına "Kahve molası" mesajını düştü. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@