Yeni Malatyaspor Sergen Yalçın’ın Görevine Son Verdi  

Yeni Malatyaspor, yapılan yönetimi kurulu toplantısının ardından teknik direktör Sergen Yalçın’ın görevine son verme kararı aldı. Kulübün resmi sitesinden Sergen Yalçın ve ekibi ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı.

Yeni Malatyaspor Sergen Yalçın’ın Görevine Son Verdi  

Yeni Malatyaspor, yapılan yönetimi kurulu toplantısının ardından teknik direktör Sergen Yalçın’ın görevine son verme kararı aldı. Kulübün resmi sitesinden Sergen Yalçın ve ekibi ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı. Yeni Malatyaspor’da Sergen Yalçın depremi! Yeni Malatyaspor’da yapılan yönetim kurulu toplantısının ardından tecrübeli teknik adamla yolların ayrılması kararı alındı. Karar ise Sergen hocaya söylendi ve ardından da resmi açıklama yapılarak yolların ayrıldığı resmen duyuruldu.

Sivas Mağlubiyeti Sonrasında Olağanüstü Toplantı Yapıldı

Ziraat Türkiye Kupası son 16 turunda Yeni Malatyaspor, Sivasspor ile karşı karşıya geldi. Mücadeleyi ise lige damga vuran ve sezonun ilk devresini lider bitiren Sivasspor 4-0’lık net bir skorla kazandı. Son zamanlarda yaşanılan düşüşün yanı sıra Ziraat Türkiye Kupası’nda alınan farklı mağlubiyetin ardından Yeni Malatyaspor’da yönetim kurulu bugün acilen toplantı yapma kararı aldı.

Ayrılık Resmen Açıklandı

Sivaspor maçında alınan ağır yenilgi sonrasında çok fazla eleştiri alan teknik direktör Sergen Yalçın için ise bugün yönetim kurulu tarafından flaş bir karar alındı. Yapılan yönetim kurulu toplansında teknik direktör Sergen Yalçın ile yolların ayrılması kararı alındı. Kararın ardından ise durum Sergen Yalçın’a bildirildi. Toplantının sona ermesinin ardından ise Yeni Malatyaspor’un resmi internet sitesinden Sergen Yalçın ve ekibi ile yolların ayrıldığı resmen açıklandı. Yapılan açıklamada ise Sergen Yalçın’a ve ekibine bu zamana kadar ki yaptıklarından dolayı teşekkür edildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@