Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun evlendiği iddia edildi

İtalyan basınında yer alan haberlerde dünya yıldızı futbolcu Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez ile evlendiği iddia edildi.

SPOR 21.11.2019, 10:34 Melek Eren
Yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo'nun evlendiği iddia edildi

İtalya'nın önde gelen dergilerinden biri bugün yaptığı haberle dünyayı şaşkına çevirdi. Haber dergide “Bomba patladı” başlığı ile verilirken dünyaca ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo'nun uzun zamandan beri beraber olduğu sevgilisi Georgina Rodriguez ile Fas’ta evlendiği öne sürüldü.

Birkaç gün önce sade bir törenle evlendiler

Derginin yaptığı habere göre Juventus forması giyen Cristiano Ronaldo ve sevgilisi birkaç gün önce Fas’ta sade bir düğün töreni ile dünya evine girdi. Çiftin burada küçük bir kutlama yaptığı iddia edilirken Ronaldo'nun yakın arkadaşı kickboks şampiyonu Badr Hari’nin düğünü organize ettiği de iddialar arasında yer aldı. Fas asıllı Badr Hari ile Cristiano Ronaldo çok eski yıllardan beri yakın arkadaş olarak biliniyor.

Kayınvalidesi ile arası açık

Dergide yer alan haberin devamına göre Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez'in kayınvalidesi ile arası açık. Çiftin bu nedenle sadece bir düğün töreni yapmayı tercih ettiği öne sürüldü. Ayrıca haberde ilerleyen günlerde düğünle ilgili birkaç karenin de basınla paylaşılacağı iddia edildi. Uzun yıllardan beri beraber olan çiftin ne zaman evleneceği merak ediliyordu. Ancak henüz bu evlilik haberi çift tarafından doğrulanmadı.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Kanal İstanbul Yapılmalı mı
Günün Karikatürü Tümü

Gelişmelerden Haberdar Olun

@